Sanalda penisini atan arkadaş

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba, direkt olarak konuya gireceğim konu troll olmamakla beraber ciddidir. Karateden tanıştığım X adında bir arkadaşım var. Kendisi dışarıda görebileceğiniz keko tiplerden ama kekoların beta sürümü gibi bir şey. Kendisi yaklaşık 1 yıldır benim arkadaşım. Konu başlığından göreceğiniz üzere bana WhatsApp gibi yerlerden tek görüntülenebilir olarak penisini atıyordu bu arkadaş. Israrla yapma dememe rağmen bunu sürekli olarak devam ettiriyordu. En sonunda engelleyeceğimi söyledim ve 2 3 ay boyunca bundan vazgeçti. Aynı zamanda karatede buluştuğumuzda soyunma odasında uygunsuz hareketler yapıyordu 5 saniye açıp sallıyordu gibi şeyler. Bu iş gerçekten çığırından çıkmaya başlamıştı son derece rahatsızdım bu durumdan. Neyse bundan sonra bu çocuğun apandisti patladı bayağı ölüyordu bildiğiniz ben Karateden ayrıldığım için bayağıdır görüşemiyordum bayağı endişelendim en sonunda konuşabildik sohbet etmeye başladık falan en sonunda 1-2 hafta önce bir baktım ki çocuk bildiğiniz ot*z bir çekmiş bana yine fotoğrafını attı direkt engelledim çocuğu ulaşabileceği her yerden.
Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Screenshot_20231010_183321.jpg

Eğer bu konuyu bir ihtimal görürse diye küçük bir mesajım var yaptığın hiç doğru değil seni neden engellediğimi düşüneceksin belki de bu yüzden düşmanım olacaksın ama engellerken azıcık bile pişman olmadım. Büyük ihtimalle o çok anlattığın 8 TL'lik panelle bilgilerimle tehdit edeceksin beni ama ben bunları geçtim arkadaşım 😀

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, direkt olarak konuya gireceğim konu troll olmamakla beraber ciddidir. Karateden tanıştığım X adında bir arkadaşım var. Kendisi dışarıda görebileceğiniz keko tiplerden ama kekoların beta sürümü gibi bir şey. Kendisi yaklaşık 1 yıldır benim arkadaşım. Konu başlığından göreceğiniz üzere bana WhatsApp gibi yerlerden tek görüntülenebilir olarak penisini atıyordu bu arkadaş. Israrla yapma dememe rağmen bunu sürekli olarak devam ettiriyordu. En sonunda engelleyeceğimi söyledim ve 2 3 ay boyunca bundan vazgeçti. Aynı zamanda karatede buluştuğumuzda soyunma odasında uygunsuz hareketler yapıyordu 5 saniye açıp sallıyordu gibi şeyler. Bu iş gerçekten çığırından çıkmaya başlamıştı son derece rahatsızdım bu durumdan. Neyse bundan sonra bu çocuğun apandisti patladı bayağı ölüyordu bildiğiniz ben Karateden ayrıldığım için bayağıdır görüşemiyordum bayağı endişelendim en sonunda konuşabildik sohbet etmeye başladık falan en sonunda 1-2 hafta önce bir baktım ki çocuk bildiğiniz ot*z bir çekmiş bana yine fotoğrafını attı direkt engelledim çocuğu ulaşabileceği her yerden.

Eki Görüntüle 1973059

Eğer bu konuyu bir ihtimal görürse diye küçük bir mesajım var yaptığın hiç doğru değil seni neden engellediğimi düşüneceksin belki de bu yüzden düşmanım olacaksın ama engellerken azıcık bile pişman olmadım. Büyük ihtimalle o çok anlattığın 8 TL'lik panelle bilgilerimle tehdit edeceksin beni ama ben bunları geçtim arkadaşım 😀

Böyle sulu şaka yapan cıvık arkadaş hiç sevmem. En doğrusunu yapmışsınız.

Merhaba, direkt olarak konuya gireceğim konu troll olmamakla beraber ciddidir. Karateden tanıştığım X adında bir arkadaşım var. Kendisi dışarıda görebileceğiniz keko tiplerden ama kekoların beta sürümü gibi bir şey. Kendisi yaklaşık 1 yıldır benim arkadaşım. Konu başlığından göreceğiniz üzere bana WhatsApp gibi yerlerden tek görüntülenebilir olarak penisini atıyordu bu arkadaş. Israrla yapma dememe rağmen bunu sürekli olarak devam ettiriyordu. En sonunda engelleyeceğimi söyledim ve 2 3 ay boyunca bundan vazgeçti. Aynı zamanda karatede buluştuğumuzda soyunma odasında uygunsuz hareketler yapıyordu 5 saniye açıp sallıyordu gibi şeyler. Bu iş gerçekten çığırından çıkmaya başlamıştı son derece rahatsızdım bu durumdan. Neyse bundan sonra bu çocuğun apandisti patladı bayağı ölüyordu bildiğiniz ben karateden ayrıldığım için bayağıdır görüşemiyordum bayağı endişelendim en sonunda konuşabildik sohbet etmeye başladık falan en sonunda 1-2 hafta önce bir baktım ki çocuk bildiğiniz ot*z bir çekmiş bana yine fotoğrafını attı direkt engelledim çocuğu ulaşabileceği her yerden.

Eki Görüntüle 1973059

Kendinizinkini atsaydınız veya soyunma odasında tokalaştırsaydınız keşke.

Geri
Yukarı