Sanaldan biriyle tanıştım

Alp Eren Özalp

Hectopat
Merhaba arkadaşlar yaşım 21 ve bu zamana kadar hiç sevgilim olmadı her kızla arkadaş oldum ve oradan gerisi asla gelmedi. Ama yeni biriyle tanıştım ve şu an çok ortada gibiyiz ne arkadaşız ne flörtüz ne birbirimize kanka diyoruz ne sabahları günaydın yazıyoruz delirmek üzereyim. Ama bu kızla çok iyi anlaşıyoruz. Tam ne yaptığını anlamasam da bazen sinyal veriyor bazen vermiyor gibi çok anlayamıyorum ne yapmak istediğini. Oyunda tanıştım kendisiyle ve sonra sürekli beraber girdik ilk gün birbirimizin dclerini aldık (o söyledi) sonraki gün snabin var mı diye sordu ve birkaç gün sonra da ben artık dedim Instagram'ın var mı diye ve her yerden ekleşmiş olduk böylelikle. Ondan sonra ben ünime geldim yanımda PC yok artık ve konuşmak istiyorum onunla çünkü güzel zaman geçiriyoruz beraber gülüyoruz eğleniyoruz neyse ben snapten aradım şu an müsait değilim ama akşam kesin arayacağım aramana sevindim yazdı bana.

Ben tabii çok sevindim havalara uçtum falan konuştuk o gün bir 40 dakika kadar. Konuştuğumuz sırada arkadaşım aradı onu açtım hemen döneceğim dedim sesi de az geliyordu dedim sesin az geliyor telefon numaranı at istersen de oradan arayım o da attı ve konuştuk o gün. Sonraki günse ben 18.sigara ciğerler öldü tarzında bir snap attım o da içmee ölecen falan yazdı üninin ilk günüydü küstüğüm kişileri görmüştüm ve kafam doluydu ben de anlattım her şeyi dinledi ve şöyle yap böyle yap dedi sonra kafamı dağıttı film dizi konuştuk beraber ve 1 saat 40 dakika kadar telefonda konuştuk o gün de. Kendisi Trabzon'da yaşıyor ben konyadayım ve bir şekilde buraya gelme konusu açıldı gerçekten gelecek gibi ne zaman gelir bilmiyorum ama çok istiyorum gelmek falan dedi. Ve ben seviyorum gibi bu kızı sizce ne yapmalıyım telefonlamı belli etmeliyim sevdiğimi yoksa gelmesini bekleyip geldiğinde güzel vakit geçirip o an mı söyleyim? İnternetten forumlarda okuyorum yok işte bir an gelir öpersin olur falan saçma saçma şeyler okudum. Sizce ne yapmalıyım? (geleceği kesin değil tabii ki yani bir otobüs bileti falan yok ama konuşmalarından gelmek istediğini anlıyorum) (bir de kız benden 2 yaş büyük) yorumlarınızı bekliyorum (ve dalga geçmeyin 21 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı diyorum ve bunu batırmak istemiyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk sana o mu kanka dedi yoksa sen mi ona dedin?

Kanka demiyorlar, yanlış anlamışsın.

Ayrıca bekle, gelirse sadece iyi vakit geçirmeye çalış. İlla ağzından "seni seviyorum, beraber olalım" cümlelerinin çıkmasına gerek yok. Olur da gelirse, yüz yüze görüşürseniz, hareketlerin yeter, illa ağzından kelime dökülmesine gerek yok. Oluruna bırak.

Hocam bence direk bırak ya da canın sıkıldığında konuştuğun kankan falan gibi olsun. Uzaktan ilişkiye girmek hiç mantıklı değil çünkü bu kıza verdiğin vakti git başka kızlara kullan. Kız seni istediği kadar beğensin yaş olarak küçük olduğun için yüzde 95 kankasi olarak görüyodur.

Aynen kanka denilmedi hiç.

Kanka demiyorlar, yanlış anlamışsın.

Ayrıca bekle, gelirse sadece iyi vakit geçirmeye çalış. İlla ağzından "seni seviyorum, beraber olalım" cümlelerinin çıkmasına gerek yok. Olur da gelirse, yüz yüze görüşürseniz, hareketlerin yeter, illa ağzından kelime dökülmesine gerek yok. Oluruna bırak.
Bilmiyorum, çok gelecek gibi hissetmiyorum ben ama hayırlısı bakalım.

Hocam bence direk bırak ya da canın sıkıldığında konuştuğun kankan falan gibi olsun. Uzaktan ilişkiye girmek hiç mantıklı değil çünkü bu kıza verdiğin vakti git başka kızlara kullan. Kız seni istediği kadar beğensin yaş olarak küçük olduğun için yüzde 95 kankasi olarak görüyodur.
Bilmiyorum kanka ya arkadaşı olarak mı görüyor, flört mü bir şey anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı