Sanallaştırma istemeyen emülatör önerisi

LinusFenrir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 Rx 570 4 GB Gaming x
İşlemcimde sanallaştırma yok GameLoop'ta Instagram'ı açiyorum mesajlaşma kısmına girdiğimde mavi ekran veriyor işlemci kaynaklı sanırım sanallaştırmasız emulatore ihtiyacım var.

Sanallaştırma olmayan bir işlemci ile zaten keyif alamazsınız. Ve emülatorler doğası gereği sanallaştırma isteyecektir. Sanallaştırma olmadan kullanırsanız dediğiniz hatanın olması normal.

Sanallaştırma olmayan bir işlemci ile zaten keyif alamazsınız. Ve emülatorler doğası gereği sanallaştırma isteyecektir. Sanallaştırma olmadan kullanırsanız dediğiniz hatanın olması normal.

Etkinleştirebilir miyim peki? Ryzen 5 5500 işlemci.

Hocam, elinizde R5 5500 var. BIOS/Advanced/CPU Configuration altında SVM diye bir yer olması lazım. Buradan açabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sanallaştırma açmanın hiçbir zararı yoktur. İçiniz rahat olsun :).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sanallaştırma açmanın hiçbir zararı yoktur. İçiniz rahat olsun :).

Hocam, elinizde R5 5500 var. BIOS/Advanced/CPU Configuration altında SVM diye bir yer olması lazım. Buradan açabilirsiniz.

Teşekkürler deniyorum.

Yardımınız için teşekkürler BIOS'un arama kısmına SVM yazdım direkt çıktı enablede aldım görev yöneticisinde etkin olarak gözüküyor yardım edenlere teşekkür ederim sorun çözülmüştür.

Yeni konular

Geri
Yukarı