Sanalmarketim.com güvenilir midir?

GhostCrawler07

Kilopat
Daha fazla  
Başlıktaki siteden ekran kartı almayı planlıyorum. Daha önce bu siteyle sorun yaşayan oldu mu iade vb. konularda? Ne kadar güvenilirdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 gün önce Corsair GLAIVE RGB FPS mouse ve Corsair MM330 Anti-Fray mouse pad aldım ertesi gün elime geçti daha önce de alışveriş yapmışlığım var ben sıkıntı yaşamadım.

Kesinlikle güvenilir, işlemci soğutucu ve termal macun alacaktım. Siparişimi verdikten 2 saat sonra beni arayıp, istersem termal macunu iptal edebileceklerini çünkü soğutucudan macun çıkacağını söylediler :) Ben de macunu iptal ettirdim. Onlar belki 20 TL zarara girdi ama bir müşteri kazandılar. Kargolama hızlıydı, kutulama da iyiydi.

Konunun üzerinden baya geçmiş ama gelecek arayacaklar için yazayım kesinlikle güvenilir bir yer. Asus Gl703GM aldım ordan ve kargo hızlı , paketleme müthişti fakat ürün arızalıydı , iade sürecinde bana yardımcı oldular ve geri ödemeyi geciktirmediler.

Konunun üzerinden bayağı geçmiş ama gelecek arayacaklar için yazayım kesinlikle güvenilir bir yer. ASUS GL703GM aldım oradan ve kargo hızlı, paketleme müthişti fakat ürün arızalıydı, iade sürecinde bana yardımcı oldular ve geri ödemeyi geciktirmediler.

Orijinal ürünmü satmaktalar.
Hepinize teşekkürler arkadaşlar şu an siparişi verdim pazartesi gelir kargoyla ürün elime ulaşınca yazarım buraya.

Ekran karti orijinal mi verdilrr bir sıkıntı oldu mu?

Geri
Yukarı