SanalMarketim ve EbrarBilgisayar Güvenli mi?

• Konuyu başlatan Xion
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 1B
Sanalmarketim güvenli. Alışveriş yaptım. Fakat babana kanıtlayamazsın aynı sorundan şikayetçiydim. 1 defa ısrar kıyamet ikna edip aldırman gerekiyor :) Zaten 2 3 defa satın aldıktan sonra bir sorun olmadığını gördüğünde ses etmeyecektir. İyi yanlarını öv babana, o kadar yol gidip taşıma zahmetinden kurtuluyorsun, kira ve çalışan parası verilmediği için internet alışverişinde daha ucuza satıyorlar falan diyebilirsin. Ve dua et ki nadiren yaşanan problemler babanın gözetiminde yapılan ilk alışverişine denk gelmesin :)

Tabiki ikisi de güvenli. Zaten eksen bilgisayarın yeri İstanbul'da mevcut. Sanalmarketim yerini tam bilmiyorum. Telefonla arayın, konuş hoparlörlerde falan belki o şekilde güvenebilir.:-D

ebrar bilgisayardan daha önce msi notebook aldım telefonla bi ara hatta babana arat konuşsun istanbul içindeysen ofislerine gidipde alabilirsin

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı