Sandık görevlisi olarak ne yapılır?

N0rvecli

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Türk Silahlı Kuvvetleri Uz. Çvş. Ad
Selam. Bu seçimde sandık görevlisi oldum fakat ne yapmam gerektigini bilmiyorum. Egitime davet vesaire ettiler fakat herhangi bir kaynak bulamadıgım taktırde gıdecegım.

Son düzenleme:
Oyların sayımı, gelenlerim kimlik kontrolü gibi her zamanki prosedürler işte. Önemli olan hangi parti üyesi olursanız olun görevinizi güzelce yaparsanız gerisi bir şekilde çözülür.

Takım elbise giyime gibi şart var mı gömlek ve kot ceket giysem sorun olur mu acaba?

Takım elbise giyime gibi şart var mı gömlek ve kot ceket giysem sorun olur mu acaba?
Öyle bir şart muhtemelen yoktur. Çok küçük yaştan beri oy kullanmaya giderim. Bu sene de oy kullanacağım daha önce hiç takım elbiseli sandık görevlisi gördüğümü hatırlamıyorum. Daha detaylı bilgi YSK ve YouTube'da vardır muhtemelen.

Öyle bir şart muhtemelen yoktur. Çok küçük yaştan beri oy kullanmaya giderim. Bu sene de oy kullanacağım daha önce hiç takım elbiseli sandık görevlisi gördüğümü hatırlamıyorum. Daha detaylı bilgi ysk ve YouTube'da vardır muhtemelen.

Tamamdır sağ olun.

Devletin görevini memur olarak yerine getirdiğin için harcadığın ekstra mesainin karşılığı.

Eğitime gitmen iyi olur. Senin partilerle falan işin yok memursun zaten. Ben başkanım, eğitime gideceğim.

Başkan sana görev verecek, ona yardımcı olmaya çalış mümkün olduğunca. Ne kadar erken bitirirsen o kadar erken eve gidebilirsin sen de.

Takıldığın yerde başkanına sorarsın zaten, kimlik kontrolü, imza attırma, cep telefonunu teslim alma, gibi şeyleri yapacaksın 8-5 arası.

Oy verme bittikten sonra da akşam yine başkanın sana ne derse onu yapacaksın. Kolay gelsin.

Son düzenleme:
Eğitime gitmen iyi olur. Senin partilerle falan işin yok memursun zaten. Ben başkanım, eğitime gideceğim.

Başkan sana görev verecek, ona yardımcı olmaya çalış mümkün olduğunca. Ne kadar erken bitirirsen o kadar erken eve gidebilirsin sen de.

Takıldığın yerde başkanına sorarsın zaten, kimlik kontrolü, imza attırma, cep telefonunu teslim alma, gibi şeyleri yapacaksın 8-5 arası.

Oy verme bittikten sonra da akşam yine başkanın sana ne derse onu yapacaksın. Kolay gelsin.

Hocam ücret olayı vesaire varmış dogru ise nedir o ücret.

Geri
Yukarı