Sandıklar kapandı sizce kim kazanacak?

Akp ne kadar sağlam bi duruşmuş ya? Adamlar anayasayı çiğnedi hile yaptı utanmadı gitti daha çok itiraz edicez diye açıklama yaptı be daha ne kadar rezillik daha ne kadar saçmalık olabilir? Aklınıza tüküreyim sizin. Türkiyenin IQ ortalamasının maymunlardan düşük olmasının sebebi sizsiniz. Pü size.

Mesajı silmiş bide. Yazık kafana.

@Quadranil1 Siz RTE'nin sizi avutmak için verdiği sözlere inanmaya devam edin hocam. Nerede görsem tek savunması yol, köprü olan zerrelerden başka bir şey değilsiniz. Kendi milleti betonların altında can verirken başka ülkelerden yardım istedik. RTE geldikten sonra ucuzlayan tek şey TL oldu. Din ile siyaseti karıştıranda zaten liderlik aramaya gerek yok.

Kuracak cümleniz kalmadı sanırsam. Artık hakaret etmeye başlamışsınız.(Moderatörler sildi zaten mesajını.)

2. tur tehlikeli. %44 aldıysak sinan oğan desteğini alsak bile 2. Tur'da riskli seçim. Hayırlısı olur inşallah. Umarım RTE kazanmaz.
Bu millet böyle giderse malum kişi ölene kadar seçilir.

Arkadaş bu mesajımda adama koyun dedim diye 1 gün banlandım ayıptır ya (!)
(Ünlem işareti koyayımda bir daha banlanmıyayım)
Boşver. Bak nasıl kaldılar. Mesaj yazamıyolar. En son mesajı sildi kaçtı.

İsmin IQ seviyeni belli ediyor kanka. Daha 9 milyon oy var itiraz süreniz yarın bitiyor 😀😀
İnsanları illa ya Kılıçdaroğlu ya da Erdoğan destekçisi olarak sınıflandıracak kadar cahilsin sen, hangi cüretle benim kullanıcı adımı eleştirmeye kalkıyorsun ya? Kullanıcı adı "adanakebab" olan birine göre fazla cesaretli bir eleştiri.

Siyasi tartışmaya senle şimdi pek girmek istemiyorum. Tahrik edici bir şey demediğin takdirde cevap da yazmayacağim. 1 dakikalık hesabında gezdim ve düşüncelerinin ne kadar çocukca olduğunu öğrendim zaten.

1684165380043.png

Yeni konular

Geri
Yukarı