Elektronik SanDisk 128 GB Ultra Dual Drive USB 3.1 Type-C Bellek 199 TL!

Çok iyiymiş yalnız, hem Type-C hem de USB-a girişi mevcut. Aslında bakmamız gereken şey: Okuma yazma hızları. Bu konuda bilgimiz var mıdır?

Yabancıların yorumundan baktığım kadarıyla 75 Mbps yazma hızı varmış minimum, okumasıda en az 2 katıdır diye düşünüyorum.
Yorum: Gave me 75Mbps while copying a 3GB file from laptop to pendrive on USB 3.0 port! My laptop also has USB Type-C port...i did the same test as above...Speed was same on the Type-C port...75Mbps...but the Speed was more consistent than USB 3.0 port...from start to end Speed never dropped below 75Mbps!

Bu ürünün yorumlarını inceledim bugün. Alınmaz. Benim de böyle bir usbye ihtiyacım var ancak almayacağım. Sıkıntılı bir model olduğu belli, çok sayıda olumsuz yorum var.

Bu ürünün yorumlarını inceledim bugün. Alınmaz. Benim de böyle bir USB'ye ihtiyacım var ancak almayacağım. Sıkıntılı bir model olduğu belli, çok sayıda olumsuz yorum var.

106,957 değerlendirmede 4,7 ortalama aşırı olumlu olduğunu gösteriyor ürünün. Elbette %3 gibi mutsuz olanlar çıkacaktır teknoloji bu ama 106 bin değerlendirmede 4,7 ve olumsuz mu? Hiç sanmıyorum.

Alinmaz bir sure sonra kizak bozuluyor cok sinir bozucu cidden.

106,957 değerlendirmede 4,7 ortalama aşırı olumlu olduğunu gösteriyor ürünün. Elbette %3 gibi mutsuz olanlar çıkacaktır teknoloji bu ama 106 bin değerlendirmede 4,7 ve olumsuz mu? Hiç sanmıyorum.
Değerlendiren 106.000 kişinin kaçı gerçek bir inceleme yapıyor? Çoğu dosya saklamak için kullanıyor, hızı önemsemiyor. Amazonda satılan bir ürüne yabancı yorumu kısmında peş peşe bir yıldız sıralanıyorsa o ürün alınmamalı. Birçok kişi okuma-yazmasının sorunlu olduğunu ve düşük olduğunu yazmış. Eleştirel yorumlar ürünün beş yıldız üzerinden kaç aldığından daha önemli.

Değerlendiren 106.000 kişinin kaçı gerçek bir inceleme yapıyor? Çoğu dosya saklamak için kullanıyor, hızı önemsemiyor. Amazon'da satılan bir ürüne yabancı yorumu kısmında peş peşe bir yıldız sıralanıyorsa o ürün alınmamalı. Birçok kişi okuma-yazmasının sorunlu olduğunu ve düşük olduğunu yazmış. Eleştirel yorumlar ürünün beş yıldız üzerinden kaç aldığından daha önemli.

Katılıyorum demek istediklerimi demişsiniz :)

Geri
Yukarı