Sandisk Cruzer Blade 64 GB vs Kingston DTX 64 GB

xMert

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Sandisk 64 GB Cruzer Blade indirime girmiş (68 TL) fakat 2 usb bellek arasında kalmış bulunmaktayım.
Açıkçası benim için hızdan çok sağlamlık önemli. En önemli dosyalarımı tutup, sürekli kullanmayacağım. Sizin fikrinizi almak istiyorum. Ayrıca belki indirimden yararlanmak istersiniz.

SanDisk Cruzer Blade 64GB USB Bellek (SDCZ50-064G-B35) Fiyatı, Yorumları - Trendyol = 68 TL

Kingston DTX 64GB USB 3.2 Gen.1 Flash Bellek DataTraveler Exodia DTX/64 USB Bellek Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL = 78 TL

Son düzenleme:
Yanıt verdiğiniz için teşekkürler. Birinin ortalama fiyatı 70 TL iken diğerinin 120 TL bandında olması daha mı sağlam acaba diye düşündürttü bana hızı çok önemli değil benim için açıkçası.
Önceki fiyatlarına bakmamıştım. Ama yeni bir ürünle eski bir ürün aynı fiyatsa, büyük ihtimal yeni ürünün giriş seviyesidir. Bu tarz durumlarda daha garantici olmak adına eski olanı tercih ederim.

Yanıtlarınız için teşekkür ederim.

Bir şey sormak istiyorum anlıyorsanız. Benim kasamda en fazla 3.0 giriş var. Bu nedenle 3.2 olan kingston'un hızından yararlanabilir miyim ?
Kasa girişi 3.0 ise teorik 3.0 hızı alırsınız. Ama dediğim gibi her 3.0 teorik 640 MB/s hızına mümkün değil ulaşamaz.

Geri
Yukarı