SanDisk mi Kioxia mı?

Bendeki Plus ne konuda sorunlu bilmiyorum depolama olarak kullandığım için takmıyorum pek M.2 olarak Kioxia alacağım.

Kalitesiz değiller ama nedense kullandığım tüm Sandisk ürünleri aşırı ısınıyorlar.
Telefonun içindeki SD kartın sıcaklığını kim nasıl ölçtü şuan onu düşünüyorum...
Konu SD kart. SSD DEĞİL!

Telefonun içindeki SD kartın sıcaklığını kim nasıl ölçtü şuan onu düşünüyorum...

Konu SD kart. SSD DEĞİL!

Kullandıktan sonra eline alıp diğer markaların SD kartları ile karşılaştırmak zor değil. Bellekleri de aynı şekilde cayır cayır yanıyorlar.

Sandisk Ultra ve Samsung Evo Plus (beyaz) hafıza kartları genelde çok kısa ömürlü oluyorlar. Elimde 2 adet Kingston Select Plus 128 GB hafıza kartı var. Kingston Select serisi pek iyi olmasa da Select Plus gayet iyi. Kioxia Exceria 64 GB karta da sahibim ve Kingston hız açısından çok daha iyi diyebilirim. Ama nedense Kioxia kartın rastgele yazma hızları daha yüksek. Ben yine de Kingston'un daha uzun dayanım sağlayacağını düşünüyorum. İkisini de kullanalı 1.5 yılı geçti. Bayağı video, ders sunuları ile TB'larca veri yazmama rağmen iki kart da sağlam. İlla ikisinden biriyse Kioxia, değilse Kingston Select Plus öneririm.

Kalitesiz değiller ama nedense kullandığım tüm Sandisk ürünleri aşırı ısınıyorlar.
Tümü ısınmıyor aslında. CrystalDiskMark'ta maksimum 38 derece gördü. SD kartlarını kullanmadım, bir şey diyemem.

1683563450962.png

Tümü ısınmıyor aslında. CrystalDiskMark'ta maksimum 38 derece gördü. SD kartlarını kullanmadım, bir şey diyemem.

Eki Görüntüle 1771571

Kullandığım tüm Sandisk'ler olarak filtrelemişim ben orada. Sandisk Ultra 3D kullandığımı nereden çıkardınız? Üstelik SSD'lerle ilgili hiç bir ithamda da bulunmadım.

Geri
Yukarı