SanDisk Plus 120 GB vs Adata SU650 120 GB

OsmanÖztürk

Hectopat
Yer
Ankara
Sistemimi yükseltme aşamasındayım. SSD almak istiyorum. Aklımda 2 seçenek var. Sandisk Plus vs Adata SU650. İkisi de şu an indirimde, SanDisk 175 Adata 170 TL. Sandisk kullanıcılarının diskten şikayetçi olduğunu duydum. Fakat SU650 ile karşılaştırınca da öne geçtiğini fark ettim ve kararsız kaldım. Anakartım zaten SATA 2 uyumlu olduğu için en fazla 300 MB/s hız alabileceğim. Kalite açısından hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

berkyoztrk

Hectopat
Sandisk öneririm.

Mura_t

Hectopat
Yer
Yalova
Bende ADATA öneririm. Dediğiniz gibi Sandisk kullananlar çok sorun yaşıyorlar. Sanırım ADATA 3DNAND teknolojisi gibi bir özelliğide vardi tam bilmiyorum ama @seyho arkadaşı etketleyebilirseniz sizi daha iyi aydınlatır, telefondan etiket atamadım.

KS
OsmanÖztürk

OsmanÖztürk

Hectopat
Yer
Ankara
Bende ADATA öneririm. Dediğiniz gibi Sandisk kullananlar çok sorun yaşıyorlar. Sanırım ADATA 3DNAND teknolojisi gibi bir özelliğide vardi tam bilmiyorum ama @seyho arkadaşı etketleyebilirseniz sizi daha iyi aydınlatır, telefondan etiket atamadım.
Ben de zaten gitgide ısındım adata ya birazdan da atarım etiketi. Görüşün için sağolasın.
@Seyhoo kardeşim bi bakar mısın?

14759

Gigapat
Makaleler
17
Hangi NAND teknolojisini kullandığına bakın, 3D olanını alın. Sandisk alınacak ise 3D modelinin altı alınmamalı.

Yukarı