SanDisk SDSSDA-240G-G26 SSD nasıldır?

Honclof

Femtopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
sdssda-240g-g26
Anakart
ASRock H81M VG4
Merhaba, şimdiye kadar hiç SSD kullanmamışdım ve bir deneyim deyip aldım. Benim kullandığım HDD'lerle bir fark göremedim açığı ve çoğu yerde en kötü SSD, en iyi HDD'den daha iyidir diye çokca yorum okumuşdum. Aşağıda sizinle 2 fotoğraf paylaşacağım. Rica edersem bana daha hızlı yapmam için bir şeyler önerebilir misiniz? Ya da SSD'nin bozuk olub olmadığını. Oyun falan bile oynamadım daha, Google Chrome bile kasıyor.
Anakart ASRock H81m VG4.

Dosya Ekleri

• photo_2023-12-15_21-25-48.jpg
    photo_2023-12-15_21-25-48.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 26
  • photo_2023-12-15_21-25-54.jpg
    photo_2023-12-15_21-25-54.jpg
    7,5 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, şimdiye kadar hiç SSD kullanmamışdım ve bir deneyim deyip aldım. Benim kullandığım HDD'lerle bir fark göremedim açığı ve çoğu yerde en kötü SSD, en iyi HDD'den daha iyidir diye çokca yorum okumuşdum. Aşağıda sizinle 2 fotoğraf paylaşacağım. Rica edersem bana daha hızlı yapmam için bir şeyler önerebilir misiniz? Ya da SSD'nin bozuk olub olmadığını. Oyun falan bile oynamadım daha, Google Chrome bile kasıyor.
Anakart ASRock H81m VG4.

Format atmayı veya sürücü güncellemeyi deneyin.

Bir daha format atmayı denerim hocam, ama hangi aşamada bozuk olduğunu anlamalıyım?

Eğer format atarken 0x... ile başlayan mavi ekran hatası alırsanız sistemde zaten bir donanımın arızalı olduğunu gösterir.

Tekrar format attınız mı?
Hayır doğrusu hocam, sata 0 da idi sata 3 e bağladım biraz hızlandı ama başka bir çözüm arıyorum doğrusu. Dediğinizi değerlendireceğim ama son çare olarak. Vaktim pek olmadığından format sonrası kurulumlar gözüme çok zaman alacakmış gibi geliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı