SanDisk SSD Plus 120 GB test sonuçları normal mi?

Normal değil maalesef. Mümkünse 240 GB veya üstü bir SSD alıp Sandisk SSD’yi oyun diski olarak kullanmanızı öneririm. Neden bilmiyorum ama düşük kapasiteye sahip SSD’lerde böyle garip bir problem açığa çıkıyor.
Hocam 1 TB NVMe SSD almayı düşünüyorum dediğim gibi. Elimde hazır 240 GB Kingston SSD var. NVMe SSD alırsam onu Windows SSD'si yapabilir miyim? Kingston'ın sonuçları:
1611771849235.png

1611771856988.png

Bunun da yazma hızının normal olduğunu düşünmüyorum.
NVMe SSD almayı düşünüyorsanız kaliteli bir model almanızı tavsiye ederim. Çünkü NVMe SSD’ler SATA’ya göre çok hızlı olmasına karşın çalışma sıcaklığı yüksek oluyor.

Bunun da yazma hızının normal olduğunu düşünmüyorum.
NVMe SSD almayı düşünüyorsanız kaliteli bir model almanızı tavsiye ederim. Çünkü NVMe SSD’ler SATA’ya göre çok hızlı olmasına karşın çalışma sıcaklığı yüksek oluyor.
Kingston A 2000 1 TB düşünüyordum. Sizce iyi midir?

Sorunlu bir SSD.
Sağlığı inanılmaz düşmüş. Değerli bilgilerini içinden al.
Okuma yazma değerleri idare eder.

Sorun çıkartmıyorsa kullan.
Yeni bir SSD almanı öneririm ama.
Arada bir çökme v.s. gibi sorunlar yaşıyorum. Windows'un bu SSD'de kurulu olmasından dolayı olabilir mi?
Yeni bir SSD almanı öneririm ama.
Açıkçası 1 TB NVMe almayı düşünüyorum. Elimde de şu anda oyunlar için kullandığım 240 GB Kingston SSD var. Onu ileride NVMe olanı alınca Windows yapsam olur mu?

Arada bir çökme v.s. gibi sorunlar yaşıyorum. Windows'un bu SSD'de kurulu olmasından dolayı olabilir mi?

Açıkçası 1 TB NVMe almayı düşünüyorum. Elimde de şu anda oyunlar için kullandığım 240 GB Kingston SSD var. Onu ileride NVMe olanı alınca Windows yapsam olur mu?
Hocam 240GB SSD içinde kaç tane oyun olabilir ki?
USB'li İSO hazırla.
Yeni alacağın SSD'ye kur Windows 10. Devam :).
Eski SSD'yi de satarsın 2.el.

Geri
Yukarı