SanDisk SSD Plus 480 GB SSD'ye erişilemiyor

proWXL

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 8100
Gtx 1050ti
Corsair vengeance 8gb
Asus prime h310m-k r2.0
Meslek
Öğrenci
SanDisk SSD Plus 480GB bir SSD almıştım geçtiğimiz yıl, aldığım günden beri herhangi bir uygulama veya kurulum dosyası üzerinden diske oyun/uygulama indirmektek ölüm, Steam'den indirirken sürekli indirme duruyor, Epic Games'de ise sadece download/write duruyor indirme kapanmıyordu, ancak bugün işlet kötüleşti ve diske erişemez oldum, SSD görünüyordu ama içini açmaya çalıştığımda ise "Windows bu diske erişim sağlayamıyor" diye bir hata alıyorum, şimdiden teşekkür ederim.(aldığım hatalar ve SSD durumu ekte)

Dosya Ekleri

• IMG-20230325-WA0010.jpeg
    IMG-20230325-WA0010.jpeg
    141,1 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_20230325_183651_218.jpg
    IMG_20230325_183651_218.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 29
SanDisk SSD Plus 480GB bir SSD almıştım geçtiğimiz yıl, aldığım günden beri herhangi bir uygulama veya kurulum dosyası üzerinden diske oyun/uygulama indirmektek ölüm, Steam'den indirirken sürekli indirme duruyor, Epic Games'de ise sadece download/write duruyor indirme kapanmıyordu, ancak bugün işlet kötüleşti ve diske erişemez oldum, SSD görünüyordu ama içini açmaya çalıştığımda ise "Windows bu diske erişim sağlayamıyor" diye bir hata alıyorum, şimdiden teşekkür ederim.(aldığım hatalar ve SSD durumu ekte)
SSD kronik sorunlu ve sağlık sorunları hız sorunları vb. Sorunları biliniyor keşke Ultra 3D alsaydınız...

SSD kronik sorunlu ve sağlık sorunları hız sorunları vb. sorunları biliniyor keşke Ultra 3D alsaydınız...

SSD'yi özel olarak seçmedim, açıkçası SSD'ler hakkında bir bilgim de yok, adam tanıdıktı 500₺ icin en uygun SSD'yi verdi sanıyorum, yarın getir dedi bakalım, belki sıfırıyla değişir.

SSD sahte olabilir mi?

SSD'ler hakkında a ilgim yok, bilmiyorum maalesef.

SSD'yi özel olarak seçmedim, açıkçası SSD'ler hakkında bir bilgim de yok, adam tanıdıktı 500₺ icin en uygun SSD'yi verdi sanıyorum, yarın getir dedi bakalım, belki sıfırıyla değişir
Umarım sıfırı ile değiştirebilirsiniz veya İade alıp daha iyisini alabilirsiniz...

Geri
Yukarı