SanDisk SSD Plus 480GB sistem tarafından görünemiyor

remö34

Zeptopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
SanDisk SSD Plus 480GB
Selam öncelikle, kuzenim geçenlerde bir bilgisayar topladı. 500GB M.2 SSD ve bir tane SanDisk SSD Plus 480GB SSD almış. SanDisk SSD hiçbir kısımda gözükmüyor, bulamadım. Kablolarını söktüm taktım fakat çalışıyor. BIOS'da gözüküyor SSD Ve bu bilgisayarda sağ tıklayınca özellikler kısmındaki bölümde 2 adet SSD olduğu gözüküyor. Bilgisayar M.2 SSD üzerine kurulu. Hard Disk Sentinel'den bakınca SanDisk SSD Plus 480GB gözüküyor. Bilgisayar yönetiminde depolama kısmında bile gözükmüyor. Satın aldıkları yerde aktifleştirirsiniz demişler. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Selam öncelikle, kuzenim geçenlerde bir bilgisayar topladı. 500GB M.2 SSD ve bir tane SanDisk SSD Plus 480GB SSD almış. SanDisk SSD hiçbir kısımda gözükmüyor, bulamadım. Kablolarını söktüm taktım fakat çalışıyor. BIOS'da gözüküyor SSD ve bu bilgisayarda sağ tıklayınca özellikler kısmındaki bölümde 2 adet SSD olduğu gözüküyor. Bilgisayar M.2 SSD üzerine kurulu. Hard Disk Sentinel'den bakınca SanDisk SSD Plus 480GB gözüküyor. Bilgisayar yönetiminde depolama kısmında bile gözükmüyor. Satın aldıkları yerde aktifleştirirsiniz demişler. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

SanDisk bir ara bende de vardı. Çok önerilen bir model değil. Arkadaşların dediğini uygula düzelir gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı