SanDisk SSD Plus 480GB yavaş çalışıyor

Diğer SSD'lere göre daha uygun bir fiyatın tabii ki böyle sorunları olacak. Zaten 460 MB/sn'de yavaş bir hız diyemeyiz. Bu tür fiyata sahip SSD'lerin çoğu belirtilen hızlara ulaşamaz. Yazma hızında problem yoksa sıkıntı yoktur.

Testi tekrarlayın ve sonuçları paylaşın. Bakalım değerlerde artış olacak mı? Test esnasında arka plandaki tüm programları kapatınız.
hocam kapatıp attım sizi de yoruyorum ama
Diğer SSD'lere göre daha uygun bir fiyatın tabii ki böyle sorunları olacak. Zaten 460 MB/sn'de yavaş bir hız diyemeyiz. Bu tür fiyata sahip SSD'lerin çoğu belirtilen hızlara ulaşamaz. Yazma hızında problem yoksa sıkıntı yoktur.
amozondan 385tl ye aldım

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    12 KB · Görüntüleme: 56
  • 2.PNG
    2.PNG
    61,4 KB · Görüntüleme: 50
Hocam kapatıp attım sizi de yoruyorum ama

Amazon'dan 385TL'ye aldım

Okuma-Yazma değerlerini görmek için Crystal Disk Mark programı ile test yapacaksınız.

Okuma-Yazma değerlerini görmek için Crystal Disk Mark programı ile test yapacaksınız.
yaptım biraz geç gördüm kusura bakmayın

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    11,3 KB · Görüntüleme: 63
Yaptım biraz geç gördüm kusura bakmayın

Yazma hızı giriş seviyesi SSD'lerde 300-400 MB arası değişiyor ne yazık ki. 4K Random Okuma hızlarınız çok düşük. Bu simgelerin geç yüklenmesi ve Windows üzerinde bazı fonksiyonların yavaş çalışmasına sebebiyet verebilir. Müşteri Hizmetleri ile bir görüşün gerekirse servise yollayın.

Yazma hızı giriş seviyesi SSD'lerde 300-400 MB arası değişiyor ne yazık ki. 4K Random Okuma hızlarınız çok düşük. Bu simgelerin geç yüklenmesi ve Windows üzerinde bazı fonksiyonların yavaş çalışmasına sebebiyet verebilir. Müşteri Hizmetleri ile bir görüşün gerekirse servise yollayın.
tmm bilgi için teşekkürler

Geri
Yukarı