SanDisk SSD Plus değerleri normal midir?

Bende de aynı modelin 120 GB kapasitelisi var. SATA 2'de kullanıyorum. Sizinkine çok yakın değerler var. Henüz sistem kilitlenmesi, sıcaklık gibi bir sorun yaşamadım. 1,2 TB veri yazıldı ve 40 gün çalıştı şu ana kadar.

Şunu da eklemek isterim eğer iade etme şansınız falan varsa iade edin. 6 yıllık Seagate HDD m ile 180 yazma 150 okuma alıyorum.
İade etmeyi sordum ama kullandığım için HepsiBurada kabul etmedi, garantiyi arayın onay verirlerse iade alırız dediler. Başka bir SSD alsam bile SATA 2 üzerinde çok bir fark olur mu ?
Ben yanlış bakmışım sanırım, 530-440 yazıyor.
Yani sonuç nedir hocam, yazma değerleri berbat mı ? Başka SSD alsam SATA 2 üzerinde ne kadar fark eder ?

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-06_220845.png
    resim_2021-01-06_220845.png
    81,4 KB · Görüntüleme: 33
İade etmeyi sordum ama kullandığım için Hepsiburada kabul etmedi, garantiyi arayın onay verirlerse iade alırız dediler. Başka bir SSD alsam bile SATA 2 üzerinde çok bir fark olur mu?

Yani sonuç nedir hocam, yazma değerleri berbat mı? Başka SSD alsam SATA 2 üzerinde ne kadar fark eder?

SATA 2 300 MB yazma okuma destekliyor. Eğer memnunsanız değiştirmeyin. Fakat ben olsam değiştirirdim çünkü kafama takıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı