Sandisk SSD Plus düşük performans

elbeziHANDAN

Kilopat
Daha fazla  
120 GB SSD Sandisk Plus kullanıyorum 6 ay oldu alalı PC'deki droplardan dolayı çok format attım. Ve yazma hızım 70'i geçmiyor. Fotoğraf bıraktım şuraya oradan incelersiniz yardımcı olursunuz umarım.

Dosya Ekleri

• 20180916150313_1.jpg
    20180916150313_1.jpg
    157,7 KB · Görüntüleme: 105
Son düzenleyen: Moderatör:
SanDisk SSD Dashboard isimli programı yükleyip SSD'nin firmwaresini kontrol edebilir misin? Aynı SSD'yi kullanıyoruz ve benimki güncellemeyi yapınca yükselmişti.

Sorunun tam SSD'den olduğunu bilmediğim için kesin bir şey söylemeyeceğim ama elindeki model kalitesiz. Sürekli format atmak daha da beter eder diski.

Sizin bu model ile sıkıntınız nedir bilmiyorum, daha önce de bir konuda bana benzer bir şey söylemiştiniz. Ama bunun okuyanlar için yanıltıcı olduğunu düşünüyorum.

Aynı modelden bende de var. Ben de defalarca format attım, farklı sistemler kurdum. Defalarca disk bölme ve birleştirme işlemleri yaptım (dual boot için). Performansında bir düşme olmadı, en azından ben hissetmiyorum normal kullanımda. Sanırım sizin sorununuz SSD'de. Teknik destek alabilirsiniz.

Aynı modelden bende de var. Ben de defalarca format attım, farklı sistemler kurdum. Defalarca disk bölme ve birleştirme işlemleri yaptım (dual boot için). Performansında bir düşme olmadı, en azından ben hissetmiyorum normal kullanımda. Sanırım sizin sorununuz SSD'de. Teknik destek alabilirsiniz.

Sadece bu model için değil SSD'de sürekli sil yükle yapmak iyi değil. Bu SSD'de sorun yaşayan çok fazla kişi var.

Sadece bu model için değil SSD'de sürekli sil yükle yapmak iyi değil. Bu SSD'de sorun yaşayan çok fazla kişi var.

Galiba ben şanslı çıktım. Sanırım 3 yıl kadar önce almıştım, benden sonra üretimde değişiklikler mi yapıldı bilmiyorum. Kronik bir problem yaşamadım bu modelde diğer kullanıcılar gibi. Ömrü diğerlerine göre daha kısa olacaktır ama muhtemelen.

Gerekli testleri yapın eğer sonuç kötü ise garantiye gönderebilirsiniz. Donma sorununu test yapmadan SSD'ye bağlayamayız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı