SanDisk SSD Plus vs James Donkey SSD

Bütçe
250
A400 modelini de tavsiye etmiyorum, sorun yaşayanlar var.
@Soaris SSD'ler hakkında çok daha bilgili, müsaitse yardımcı olacaktır.
Acaba apacer ve patriot modellerin düşük satış oranı olduğu için sorun yaşayanların olmaması muhtemel midir yoksa gerçekten de çok kaliteli mi bi de bu kaliteden kasıt ne yardımcı olduğunuz için sağolun

Bütçenize 10 TL kadar ilave yapabilirseniz bu iki SSD'yi önerebilirim:

Peki, Kingston A400 modeli?
Pek sıcak baktığım bir model değil. Sorun yaşayan kullanıcılar var.

Bütçenize 10 TL kadar ilave yapabilirseniz bu iki SSD'yi önerebilirim:

Pek sıcak baktığım bir model değil. Sorun yaşayan kullanıcılar var.
Çok satışı olduğu için sorun yaşayanlar olabilir. Fakat apacer patriot modelleri düşük satışa sahip bu konudan şüphelerim var acaba siz kullandınız mı bu modelleri

A400 iyi bir model değil. Giriş seviye ucuz disklerden biri, çok fazla hız sorunu yaşayan var, sağlığı da hızlı düşüyor.
Patriot 240 GB Burst PBU240GS25SSDR 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Diğerleri gibi Patriot Burst öneriyorum ben, bu fiyata gayet güzel.

Çok satışı olduğu için sorun yaşayanlar olabilir. Fakat Apacer ve Patriot modelleri düşük satışa sahip. Bu konuda şüphelerim var acaba siz kullandınız mı bu modelleri?
Çok satışı olup sorun yaşayan sayısı az olan çok model var, A400'de çok daha sık görülüyor.
Dediğiniz modelleri de kullanan çok var aslında, ben kullanmadım ama kullananlarda sorun yok.

A400 iyi bir model değil. Giriş seviye ucuz disklerden biri, çok fazla hız sorunu yaşayan var, sağlığı da hızlı düşüyor.
Patriot 240 GB Burst PBU240GS25SSDR 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)

Çok satışı olup sorun yaşayan sayısı az olan çok model var, A400'de çok daha sık görülüyor.
Dediğiniz modelleri de kullanan çok var aslında, ben kullanmadım ama kullananlarda sorun yok.
Merhaba kullandınız mı acaba

Yani bahsettiğim 3 modelden birini kullandınız mı

Geri
Yukarı