SanDisk Ultra 3D 1 TB vs. Samsung QVO 870 1 TB

deliogz

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, 1 TB SSD almayı düşünüyorum. Bu 2 model arasında kaldım. Sadece oyun amaçlı kullanacağım. Sistemimde halihazırda 240 GB SSD + 2 TB HDD mevcut. Ancak günümüz oyunlarında HDD geride kaldığı için SSD almaya karar verdim. Bütçem ortalama 1000 TL. Şimdiden teşekkür ederim. Kolay gelsin. SATA SSD.

Windows kurmayacaksanız ikisi de sorun çıkarmaz ama SanDisk modelini öneririm. Samsung modelinde QLC NAND bulunduğundan önermek istemiyorum.
Bu ürünlerin dışında önerim şudur: (PCI-E M.2. Adaptörü ile kullanmanız gerekecek.)

Fazladan boş yeriniz varsa M2 almanız çok daha iyi olur.

Windows kurmayacaksanız ikisi de sorun çıkarmaz ama SanDisk modelini öneririm. Samsung modelinde QLC NAND bulunduğundan önermek istemiyorum.
Bu ürünlerin dışında önerim şudur: (PCI-E M.2. Adaptörü ile kullanmanız gerekecek.)
Fazladan boş yeriniz varsa M2 almanız çok daha iyi olur.

Maalesef M2 bende isterim fakat girişim yok. Normal SATA şeklinde alacağım. Karar verebilirsem.

Maalesef M2 bende isterim fakat girişim yok. Normal SATA şeklinde alacağım. Karar verebilirsem.
"...Bu ürünlerin dışında önerim şudur: (PCI-E M.2. Adaptörü ile kullanmanız gerekecek.)..."

Geri
Yukarı