SanDisk Ultra 3D 1TB vs James Donkey JD1000PRO 1TB

Bütçe
900-1200
Arkadaşlar kafam karıştı doğru seçeneği bulamıyorum. Kendimi şöyle ifade edeyim çoğunlukla oyun oynayan birisiyim fakat dosya aktarımını da fazla yapıyorum bana uzun ömürlü hızlı bir şey lazım olduğunu düşünüyorum. Lütfen bana doğru SSD'yi bulmamda yardımcı olun.

Arkadaşlar kafam karıştı doğru seçeneği bulamıyorum. Kendimi şöyle ifade edeyim çoğunlukla oyun oynayan birisiyim fakat dosya aktarımını da fazla yapıyorum bana uzun ömürlü hızlı bir şey lazım olduğunu düşünüyorum. Lütfen bana doğru SSD'yi bulmamda yardımcı olun.
CS3030. 👍

CS3030 en iyi seçim olur o zaman.

Teşekkürler, bilmiyordum bundan sonra önermeyeceğim. Arkadaşın kafası bir hayli karışmıştır şimdi.
Ben olsam PNY XLR8 veya 870 Evo SATA alırdım.
Hakkında bilgi sahibi olmadığınız bir ürünü önermemenizi öneririm. 👍

Hakkında bilgi sahibi olunan ürünler bile sorun çıkartabilir, ukala olmaya gerek yok.
Ukalalıkla alakası yok önerdiğin ürün hakkında bilgin yok. Ben sana sorun çıkarıp çıkarmamasından bahsetmedim.

Gerçekten o kadar kaliteli bir ürün mü?
Gerçekten güzel ürün yaptılar. Eşek şaşırttı bizi.
JD1000PRO iyi olmasının sebebi nedir? İlk defa JD ürünü önerenleri görüyorum.
Normalde önermiyoruz çünkü kötüler ancak bu modeli gerçekten çok güzel.
Sahneye bilir kişileri davet ediyorum. @hakan yaeger @MisakiTaro JD1000PRO hakkında düşünceleriniz nelerdir :D.
Misaki bıraktı forumu.
Hocam ürün iyiyse niye önermeyelim? Okuma yazma hızına göre yorum yapmıyorum.
Şu ana kadar tavsiye edilen modeller arasında şöyle sıralama yapılabilir.

1-) PNY XLR8 CS3030
2-) Kingston A2000
3-) James Eşek JD1000 pro
4-) Sandisk Ultra 3D (DRAM yok)
5-) SSD 980 (DRAM yok)

Not: Aslında JD1000 pro iyi sayılabilecek ve markanın alınabilecek tek ürünü olmasına rağmen markanın güven vermemesi durumu var. Yoksa A2000 yerine yazılabilirdi.
JD1000PRO; A2000'den iyi hocam. CS3030 sağlamdır kendimde kullanıyorum.

@yebirinci arkadaşımıza CS3030 veya JD1000PRO öneriyorum.
Not: Aslında JD1000 pro iyi sayılabilecek ve markanın alınabilecek tek ürünü olmasına rağmen markanın güven vermemesi durumu var. Yoksa A2000 yerine yazılabilirdi.
Düzenleme: Pardon notunuzu görmemişim. Haklısınız eşeği sağlam kazığa bağlamak lazım. SSD olarak A2000'nin çok üstünde ve JD gibi çöp bir markanın sanırsam alınabilecek tek ürünü. Sağlama alıp CS3030 gibi 970 EVO ile EVO Plus arası bir ürün alınması daha mantıklı olacaktır.

Son düzenleme:
Cevap veren herkese teşekkür ederim yardımlarından dolayı. Samsung marka SSD'ler bütçemi aştığı için ve sizin söylediklerinize güvendiğim için CS3030 almaya karar verdim.

(Ürün Elime ulaşınca dönüş yapacağım)

Son düzenleme:
Cevap veren herkese teşekkür ederim yardımlarından dolayı. Samsung marka SSD'ler bütçemi aştığı için ve sizin söylediklerinize güvendiğimi için CS3030 almaya karar verdim.

(Ürün Elime ulaşınca dönüş yapacağım)
Hayırlı olsun güzel ürün. Kendim kullanıyorum hatta CrystalDiskMark sonuçlarını atayım;
1619391125681.png

Yeni konular

Geri
Yukarı