SanDisk 1TB Ultra 3D vs Samsung 860 Evo 1TB

Bütçe
900

HınzırTospa

Centipat
İyi günler arkadaşlar, Amazon'da SanDisk 1TB indirime girmiş 849TL şu an. Şu an için Samsung disklerde indirim söz konusu değil. Hızlıca SanDisk'i alınır mı yoksa Evo modelinin indirime girmesini mi beklemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

11.11 indirimlerinde bunu alın derim.
şuan laptopumda 256 gb kingston m2 kullanıyorum. Sata portum boş olduğu için bu 2si arasında kaldım :)

Şu an laptopumda 256 GB Kingston M.2 kullanıyorum. SATA portum boş olduğu için bu 2'si arasında kaldım :)

1400 TL, 860 Evo için aşırı pahalı. Çok iyi bir indirimi olmadığı sürece almak mantıklı değil.
Akakçe'ye göre son bir ayda en ucuz fiyatı 1158 TL imiş.

Birinci disk olarak Kingston M.2 hangisini kullanıyorsunuz? 850 TL güzel fiyat.

1400 TL, 860 Evo için aşırı pahalı. Çok iyi bir indirimi olmadığı sürece almak mantıklı değil.
Akakçe'ye göre son bir ayda en ucuz fiyatı 1158 TL imiş.

Birinci disk olarak Kingston M.2 hangisini kullanıyorsunuz? 850 TL güzel fiyat.
İnanın modeli hatırlamıyorum şuan servise bakıma gönderdim dönene kadar ssd ve ram almayı planlıyordum. Laptop modeli Msi gl63 9sc, hatırladığım kadarıyla yazma okuma değerleri 1690-1580 civarı veriyordu 1 yıllık pc.
Crucial P5 1TB NVMe SSD'de var. 3 NAND kalitelidir.
İncelemelerini izlemiştim kaliteli olduğu aşikar ama keşke alabilecek bütçem olsa :))

İnanın modeli hatırlamıyorum şuan servise bakıma gönderdim dönene kadar ssd ve ram almayı planlıyordum. Laptop modeli Msi gl63 9sc, hatırladığım kadarıyla yazma okuma değerleri 1690-1580 civarı veriyordu 1 yıllık pc.

İncelemelerini izlemiştim kaliteli olduğu aşikar ama keşke alabilecek bütçem olsa :))

Elinizde zaten bir disk var, işletim sistemi de ona kurulu. Çok pahalı modellere yönelmeye gerek yok açıkçası, SanDisk Ultra 3D de SATA SSD'ler arasında üst seviye zaten. Yine kaliteli bir SATA SSD alıyorsunuz yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı