Sandisk USB Flash Okunmuyor

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, arkadaşlar USB Flash’ım ile ilgili garip bir sorunum var. Elimde 128 GB Sandisk USB Flash mevcut. Bildiğim kadarı ile exFAT biçiminde.

Bu flashı benim bilgisayarım rahatlıkla okurken okulumda bulunan bilgisayarlar okuyamıyor biçimlendirme gerekli diyor. Bir defasında yine bu uyarıyı alacağımı bildiğim için içindekileri yedekleyerek okul bilgisayarında biçimlendir dedim fakat bu flash biçimlendirilemiyor uyarısı aldım. Bu bahsettiğim bilgisayarlarda XP yüklü.

Bugün bilgisayar laboravatuarındaki bilgisayarda denediğimde ise yine aynı uyarıyı aldım fakat bu bilgisayarda windows 10 yüklüydü ve donanım olarakta iyi bir bilgisayardı. Yedeğim olmadığı için biçimlendirme kısmını bugün deneyemedim.

Soruma gelecek olursak, en azından bilgisayar labaravatuarındaki bilgisayarın flashımı okuması için ne yapmalıyım?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı