Sandisk USB Flash Belleğimi Biçimlendiremiyorum

Far2Cry

Hectopat
Daha fazla  
32 gb sandisk flash belleğim var. Flashı bilgisayara takınca okuyor ve içindeki dosyaları görebiliyorum. Ama ne içindeki dosyaları silebiliyorum ne içine dosya atabiliyorum ne de biçimlendirebiliyorum. Disk yazmaya veya okumaya karşı korumalı diye bir uyarı veriyor.

Komut yöneticisinden de biçimlendirmeye çalıştım aynı hatayı verdi.

En son flasha watch dogs oyunun 3 adet iso. uzantılı dosyasını attım ve bilgisayara takınca okumuştu ve dosyaları kopyalamıştım ama ertesi gün takınca böyle bir hatayı verdi. Cevabınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ben yazmaktan, Sandisk bellekler bozulmaktan bıkmadı. :)
Ben de dahil aynı sorunu yaşayan birçok kişi var sosyalde.
Flash belleğin kontrolcüsü bozulmadıysa hayata döndürmek mümkün oluyor.

HP USB Disk Storage Format Tool v2.2.3 - Technopat

Formatter Silicon Power v.3.7.0.0 (PS2251)

Paylaştığım programları sırayla indirip format atmayı deneyebilirsin. Programları yönetici olarak çalıştır.

Tmm deneyeceğim tavsiyen için saol.

Dediği
Ben yazmaktan, Sandisk bellekler bozulmaktan bıkmadı. :)
Ben de dahil aynı sorunu yaşayan birçok kişi var sosyalde.
Flash belleğin kontrolcüsü bozulmadıysa hayata döndürmek mümkün oluyor.

HP USB Disk Storage Format Tool v2.2.3 - Technopat

Formatter Silicon Power v.3.7.0.0 (PS2251)

Paylaştığım programları sırayla indirip format atmayı deneyebilirsin. Programları yönetici olarak çalıştır.
Dediğin programları denedim ama yine yazmaya karşı korumalı hatası veriyor.Ne yapmam lazım başka bir yöntem var mı acaba?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı