Sandviç nasıl yapılır?

Arkadaşlar birini ezine peynirli, domatesli, nane tozu, marullu yapacağım, diğerini ton balıklı yapacağım. Sağ olun iyi varsınız dostlar🥰

Ezine peyniri cidden çok güzel ya🤩

Hastasıyım kahvaltıda bir kalıp yenmeden kalkılmaz :)

İyi akşamlar, sahur için sandviç yapacağım fakat içine ne koyulur hiçbir fikrim yok. YouTube'a baktım onlarda aşırı uğraştırıcı. Lezzetli güzel bir sandviç nasıl yapılır? Evde çoğu malzeme var.
Salam koyma boşver salamı salam zararlı. Sağlıklı olmasını istiyorsan orijinal katkısız sucuk kullan.
İlk önce tavaya ekmeği koy. Üzerine tereyağı sür. Üstüne kaşarları güzelce diz. Üstüne leziz sucukları özenle diz. Yumurta da kırabilirsin ekstradan. En sonunda ekmeğin üstünü kapat. İşte tostun hazır. Şimdi geriye tavada pişirmek kalıyor.

Salam koyma boş ver salamı salam zararlı. Sağlıklı olmasını istiyorsan orijinal katkısız sucuk kullan.
İlk önce tavaya ekmeği koy. Üzerine tereyağı sür. Üstüne kaşarları güzelce diz. Üstüne leziz sucukları özenle diz. Yumurta da kırabilirsin ekstradan. En sonunda ekmeğin üstünü kapat. İşte tostun hazır. Şimdi geriye tavada pişirmek kalıyor.

Salam zaten annem eve zararlı diye almıyor🙂

Arkadaşlar birini ezine peynirli, domatesli, nane tozu, marullu yapacağım, diğerini ton balıklı yapacağım. Sağ olun iyi varsınız dostlar🥰
Afiyet olsun. Ton balıklı tarifinide ben vereyim. Ben yağsız sevdiğim için yağını süzerek bir kaseye boşalt, içerisine biraz limon sık, mayonez, azcık hardal, biraz yeşil veya kuru soğan, bir tutam tuz koyduktan sonra karıştırınca karışımın hazır. Ekmeğinin arasına marul koyup bu karışımıda içerisine aktararak mükemmel bir sandviçe sahip olabilirsin. Olmayan malzemeleri koymasanda olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı