Sanırım hayali sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar neye göre hayali sistem kanıtına ulaştınız anlamadım. İster hayal ister gerçek olsun. Bize burada yardım etmek düşer. Yorumlamak değil.

Forum kirliliği diye bir şey var. Ayrıca millet onun için zaman harcıyor. Yani sen şimdi 15 bin TL'ye sistem alıcaksın ve ne için nasıl birşey kullanacağını detaylı sormıcaksın öyle mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Forum kirliliği diye bişey var. Ayrıca millet onun için zaman harcıyor. Yani sen şimdi 15 bin tl ye sistem alıcaksın ve ne için nasıl birşey kullanacağını detaylı sormıcaksın öyle mi ?
Somut bir delil olmadan saçma sapan hayali sistem demekte yorum kirliliği.

Arkadaşlar neye göre hayali sistem kanıtına ulaştınız anlamadım. İster hayal ister gerçek olsun. Bize burada yardım etmek düşer. Yorumlamak değil.
Burada sistemi kağıt üzerinde toplamak bile büyük emek istiyor. Her parçasını ayrı ayrı özenle seçiyorsun ve o kadar emek vermene rağmen o bilgisayar alınmıyor.

Burada sistemi kağıt üzerinde toplamak bile büyük emek istiyor. Her parçasını ayrı ayrı özenle seçiyorsun ve o kadar emek vermene rağmen o bilgisayar alınmıyor.
O konuda kesinlikle haklısınız. İnsanlar zamanlarını ayırıp emek harcıyorlar fakat benim demek istediğim olaya ön yargıyla yaklaşıp, yargısız infaz yapmak.

O konuda kesinlikle haklısınız. İnsanlar zamanlarını ayırıp emek harcıyorlar fakat benim demek istediğim olaya ön yargıyla yaklaşıp, yargısız infaz yapmak.
Konu gerçek olsaydı hayali olduğunu söyleyenlere cevap verirdi.

Konu bağırıyor ben hayali sistemim diye. Adam çekip gitmiş, en çokta emek verip sistem önerisi yapan kardeşlerime üzüldüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı