Şanışer rapçi midir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sizce değil mi? :D
Adam rapçi biliyoruz da, o kadar şarkısı varken neden autotune'u fullediği şarkıyı atıyorsun :D? Daha yeni albüm çıkardı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
sizce değil mi? :D

Şunu öğrenmeniz lazım ki sizin beğendiğiniz şeyi herkes beğenecek diye bir kaide yok. Ben daha çok Sagopa Kajmer dinliyorum ve tarzını da beğeniyorum. Attığın videoda mesela autotuneden adamın sesi duyulmuyor. Ben böyle tarzları sevmiyorum. Sen de belki Sagopa Kajmer'i sevmezsin saygı duyarım.

"Şanışer rapçi mi?" tartışmalarında hep bu şarkı paylaşılıyor ama bence bundan daha iyi parçalar da var.

Aklıma Şanışer rapçi mi deyince aklıma hemen Yanıma Gelmesinler gelir. Ve tabii ki sizin attıklarınız da çok güzel ve özel parçalar ben sadece örnek için attım hocam yoksa biliyoruz birbirimizi :).
Şunu öğrenmeniz lazım ki sizin beğendiğiniz şeyi herkes beğenecek diye bir kaide yok. Ben daha çok Sagopa Kajmer dinliyorum ve tarzını da beğeniyorum. Attığın videoda mesela autotuneden adamın sesi duyulmuyor. Ben böyle tarzları sevmiyorum. Sen de belki Sagopa Kajmer'i sevmezsin saygı duyarım.

Sana autotunesiz şarkılarını atayım mı? Ben rapçi mi sorununa cevap niyetinde o şarkıyı attım. Size bir şey söylemedim farkındaysanız ilk mesajımdı o benim :)

Ben de Sagopa'nın şarkılarına katlanamıyorum, fazla melankolik geliyor. Ama bu Sagopa'nın kalitesiz bir rapçi olduğu anlamına gelmiyor tabii ki, ben sevmiyorum sadece. Zevkler ve renkler.

Alın hocam burada da autotune var demezsiniz artık :).

Ben de Sagopa'nın şarkılarına katlanamıyorum, fazla melankolik geliyor. Ama bu Sagopa'nın kalitesiz bir rapçi olduğu anlamına gelmiyor tabii ki, ben sevmiyorum sadece. Zevkler ve renkler.

Tabi ki hocam saygı duyarım ben zaten bir şey demiyorum. Benim demek istediğim nokta adam Şanışer'i beğenmeyenlere kanser diyor :D

Yeni nesil diye gösterilenler arasında kaliteli işler yapan 2-3 kişiden biri. Bunu sorgulamak bile hata.

Dostlarım gider arkadaşlıklarım biter elbet, ama ben kalırım...

Allah hiçbir rap dinleyecisini bu soruyu sordurtacak duruma getirmesin inşallah.
Hocam ben şimdi sevmiyorum, tarzım değil. Sizce bu kanser mi?

Yiğidi öldür hakkını yeme gibi bir durum söz konusu ortada. Bu adam gerçekten bir rapçi hani rap müzik ile ilgili en ufak bir bilgisi olan bir insan bunu kendisi görebilir. Fakat sen gelip de bu adama yaptığı müzikleri yazdığı verseleri göre göre "popçu" yakıştırması yaparsan kanser olur. Fakat normal bir şekilde sevmiyorum tarzıma uygun değil tarzında cümleler söylenirse elbette kanser olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı