Saniye gibi videolar yapmak için hangi programlar kullanılmalı?

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Geçen gün bu videoya denk geldim abi bağımlılık yaptı :)
Böyle bir edit yapmak istiyorum böyle bir edit için hangi programlar kullanılmalı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geçen gün bu videoya denk geldim abi bağımlılık yaptı :)
Böyle bir edit yapmak istiyorum böyle bir edit için hangi programlar kullanılmalı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
en iyisi Adobe Premiere Pro budur ama ben mesela movavi kullanıyorum daha küçük bişey istersen movavi idealdir.

Artı -1 Eksi
Sony Vegas Pro 16 kullanıyorum. Bu videoyu da daha iyisini de net yapabilirim svp de. Yani demek istediğim svp hayal gücün ile her şeyi yapabilirsin kullanımı da alışınca kolay.
benzer videoyu smooth video project ile mi yoksa Sony Vegas Pro 16 ile mi yapabiliriz anlamadım hangisi?

Video düzenleme programlarında en başta gelenler A. Premiere ve Davinci Resolve iken arkasından Sony Vegas Pro onun da arkasından Camtasia vs gelir bana göre. Saniye'nin videolarında efekt yok sadece montaj, yani özel bir programın arkasında değil, yaptıklarını herhangi bir edit programı ile rahatlıkla yaparsın tamamen hayal gücüne kalmış, sadece kullanmayı bilmen gerekiyor. Yalnız öğrenmeye başlarsan daha yaygın ve kurumsallarda kullanılan profesyonel uygulamarı tercih etmekte fayda var. Premiere Adobe firmasına ait ve malum ücretleri fahiş, crack hem güvenli değil zaten korsana da gerek yok. Bu yüzden ücretsiz kullanıma imkan veren Davinci Resolve'u tavsiye ederim.

Geri
Yukarı