Sansür başladı mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi torrente ve +18 sitelere, sansür geldi diye kandırıyorlar. Asla böyle birşey yok. Olsaydı şuan beni evimden almışlardı.

Ya bu torrent yasak cümlesini kim uydurdu? Siz tarayıcıdan ya da IDM'den indirseniz dahi yasa yürürlüğe girince para cezası olacak en azından Chip dergide öyle yazıyordu.

Ayrıca ben asla korsan yanlısı olmadım hatta sırf orjinal alabilmek için aylarca bekledim fiyatlar ucuzlasın. El insaf %18 vergi nedir!!! %3, %5 hadi olmadı %7 alırsın da %18 nedir!!!
Daha önce de yazmıştım:
Hüloğğğğğlaştırma in progress...

Ya bu torrent yasak cümlesini kim uydurdu? Siz tarayıcıdan ya da IDM'den indirseniz dahi yasa yürürlüğe girince para cezası olacak en azından Chip dergide öyle yazıyordu.

Ayrıca ben asla korsan yanlısı olmadım hatta sırf orjinal alabilmek için aylarca bekledim fiyatlar ucuzlasın. El insaf %18 vergi nedir!!! %3, %5 hadi olmadı %7 alırsın da %18 nedir!!!
Daha önce de yazmıştım:
Hüloğğğğğlaştırma in progress...

Yasa zaten yürürlükte. :)

Kafanıza göre takılın. Ama b*kunu çıkarmayın.

Hocam sıkıntı yok yani zorno izlemeye devam mı diyorsun şimdilik :D

Beyler ben bugün sansürü unutup 2 torrent yapıp bir tanede upload yaptım. İndirdiklerim online oyunlar, tüklediğimde bir web tasarım programının yaması. Zararlı içerik yok yani ama ceza var dediler. Ceza gelir mi sizce ?

- - - Güncellendi - - -

Yanlış alıntı yapmışım. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aranızda hiç ceza yiyen var mı?
Bu yasanın maddelerini okuyabileceğim bir site paylaşır mısınız?

- - - Güncellendi - - -

Şimdi ben korsan oyun indirsem ve 5 gün sonra ceza sistemi uygulanmaya başlansa ve ben online olarak oynamaya devam etsem ceza alır mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Turbobit mesela, indirme işlemi sırasında reklam olarak sağ tarafta bir site açıyor. Bu site genelde +18 oluyor.

Dediğim gibi; Turbobit korsan içerik sağlıyor, zaten korsan içerik de suç...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı