Sansürlü ecchi anime önerisi

Google'a Magical Senpai style ecchi reddit yazarak Dagashi Kashi'yi buldum. Artstyle ve hikaye benziyormuş.
Çok teşekkür ederim.

@SHYAH son bir şey daha soracağım. Söylediğim Magical Sempai animesindeki Art Style'nın bir ismi var mı? Eğer art style'lerin bir adı varsa benzer animeleri daha rahat bulabilirim.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim.

@SHYAH son bir şey daha soracağım. Söylediğim Magical Sempai animesindeki Art Style'nın bir ismi var mı? Eğer art style'lerin bir adı varsa benzer animeleri daha rahat bulabilirim.

Bildiğim kadarıyla yok ama çizen stüdyonun animelerine bakabilirsiniz tahminimce çoğu aynı tarzdadir.

myanimelist e animenin adını yazın soldaki sütunda Studio yazar.
Teşekkür ediyorum.

myanimelist e animenin adını yazın soldaki sütunda Studio yazar.
Animeyi yapan Stüdyonun ismi "Liden Films" miş öyle diyor o site. Ancak bu stüdyonun yaptığı ecchi animeler bulamadım. Nereden bulabilirim tam olarak bu arada çok soru sordum özür dilerim.

Teşekkür ediyorum.

Animeyi yapan Stüdyonun ismi "Liden Films" miş öyle diyor o site. Ancak bu stüdyonun yaptığı ecchi animeler bulamadım. Nereden bulabilirim tam olarak bu arada çok soru sordum özür dilerim.

Stüdyonun adına tıklayın yaptığı tüm animeler gözükür.

Bakıyorum.

Evet hepsini buldum benzer çizimleri de hepsi var gerçekten çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz. Şimdi bakıyorum animelere.

Bir tane bile ecchi bulamam normal mi yarım saattir bakıyorum hepsine bakamadım daha ama bu sitede Ecchi kategorisi gibi bir şey yok mu? Bu stüdyonun içinde ecchi ararken işimi aşırı kolaylaştırır da.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı