Santivirüs'ü kaldırmak

furkann44

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci :(
Bugün bir siteden oyun indirmeye çalışırken yanlışlıkla bilgisayarıma virüs kaptırdım ve bunu nasıl sılecegımı bılemıyorum. Yardımcı olursanız sevınırım. Format en son başvuracağım çözüm yöntemidir. Lütfen format at düzelir gibisinden şeyler yazmayın.

1608577974284.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaliteli bir Internet Security yükleyin.

Aynı sorunu ben de yaşamıştım, öncelikle denetim masasından program kaldırmayı açın. Daha sonra oradan Santivirüsü bulun ve çift tık yapın. Daha sonra karşınıza bir ekran açılır ona evet diyin. Ardından orada neden kaldırıyorsunuz gibi sorular çıkacaktır. Onlara cevap verin. Ve bitti ancak daha farklı dosyalar da olabilir bilmiyorum. En son ise gerçek virüs programından tam tarama yaparak güvenliğinizden emin olun. Umarım işinize yarar.

Hocam santivirüs normalde bir antivirüs programı ancak insanlara internetten bulaşarak lisans satmaya çalışıyorlar bu yüzden çoğu antivirüs programları bu antivirüsü virüs olarak sayıyor. Sorunun çözümüne gelecek olursak ise denetim masasından kaldırabilirsiniz.

Hocam santivirüs normalde bir antivirüs programı ancak insanlara internetten bulaşarak lisans satmaya çalışıyorlar bu yüzden çoğu antivirüs programları bu antivirüsü virüs olarak sayıyor. Sorunun çözümüne gelecek olursak ise denetim masasından kaldırabilirsiniz.

Santivirüs kendini yalnız hissediyor :D.

Arkadaşlar denetım masasından kaldırmayı denedım olmadı, hizmeti durdurmayı denedım hata verdi, görev yöneticisinden de kapanmıyor. Sadece tam tarama yaparsam geçer mi diyorsunuz?

Geri
Yukarı