Santral dolabına mesafe neyi temsil eder?

Oakenshield

Hectopat
Merhaba,
NetSpeed internet bağlatmayı düşünüyorum. Bana en mantıklı bu geldi.
Altyapı sorgulamasında santral dolabına 450 metre mesafede olduğu gözüküyor. Bu neyi etkiler?
Başka firmaların santral dolabı farklı mesafelerde mi yoksa bu dolap Türk Telekom'un dolabımını mı temsil ediyor?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-02-26-21-26-51-173_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-02-26-21-26-51-173_com.android.chrome.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 440
Merhaba,
Altyapı sorgulamasında santral dolabına 450 metre mesafede olduğu gözüküyor. Bu neyi etkiler?
Başka firmaların santral dolabı farklı mesafelerde mi yoksa bu dolap Türk Telekom'un dolabımını mı temsil ediyor?
Evinize gelen kablonun bağlı olduğu beyaz bir kutu var sokakta o ile aranızdaki mesafe o.

Merhaba,
TT dolabı.

Mesafe arttıkça ordaki değerlerin stabilitesi azalır hocam

O mesafe sizin bulunduğunuz lokasyona en yakın Saha Dolabı/Santral ile aranızdaki mesafedir. Aradaki bağlantı bakır kablo ile yapıldığı için mesafe uzadıkça alabileceğiniz internet performansı o kadar düşer.

Benim mesafem 196Metre olarak gözüküyor. Uzak bir mesafe mi? ADSL'den bıktım VDSL'e geçeceğim ancak pingimin de kötü olmasını istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı