SAPPHİRE 7850 O.C. EDİTİON vs Powercolor HD 7850 1 GB 256 BİT

reel10

Hectopat
Evet bu 2 urun arasında kaldım. Sapphire 7850 2gb da olabilir ama bu powercolor ile sapphire arasında ne fark vardır? Hangisini alayım ? Kararsız kaldım. Ayrıntılarına kadar söylerseniz iyi olur. AMD işlemci ile kullanıcam. Anakart m5a78l le ile kullanıcam. RAM da gskill rypawsx 8gb ile 1600mhz 1.5volt cl9. Hangisini almalıyım ?

Sapphire'in ürününün çekirdek hızı yükseltildiği için (overclock edition) daha performanslıdır. Yalnız 7850 kullanacaksan ve monitörün VGA girişliyse alma çünkü monitördeki görüntüde dalgalanmalar oluşturuyormuş. Monitörün DVI yada HDMI girişli ise kullanabilirsin sorun çıkmaz muhtemelen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sapphire'in ürününün çekirdek hızı yükseltildiği için (overclock edition) daha performanslıdır. Yalnız 7850 kullanacaksan ve monitörün VGA girişliyse alma çünkü monitördeki görüntüde dalgalanmalar oluşturuyormuş. Monitörün DVI yada HDMI girişli ise kullanabilirsin sorun çıkmaz muhtemelen.

Ona bende dikkat ettim. HDMI ile kullanıcam. Guzel olucak. Yani sadece vga ile bir monıtor kullanıcam. Yani 2 monıtor olucak. O VGA'lı da oyun oynamıcam. Hani twitchde stream yaparken twitch sohbeti açık olucak onun için sapphire alıcam o zaman.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı