Elektronik Sapphire AMD Radeon RX 6800 Nitro+ 12749TL

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Aylardır RX 6600 kullanıyorum ve 1 kere olsun WattMan hatasına rastlamadım. Daha öncesinde NVIDIA da kullandım çokça kez. AMD Radeon Software bana NVIDIA Denetim Masası'ndan çok daha kullanışlı geliyor. Amd kart kullanmaktan keyif aldığımı söyleyebilirim. Bazı durumlarda biraz zahmet gerektirebilir elbette. Önyargılarınızı kırıp amd kart almanızı öneririm
Kağıt üstünde çok iyi duruyor cidden teknik olarak ama şu AMD kartlara bir türlü ısınamadım ya. Bol bol Vram (16GB), 256 bit veri yolu ama bir türlü elim almaya gitmiyor. Güzel fırsat bu arada baya iyi fiyat.

6800 XT ile arasında çok fark var mı? 650W PSU yeterli mi acaba?

Yeterli olur.

Son düzenleme:
Aylardır RX 6600 kullanıyorum ve 1 kere olsun WattMan hatasına rastlamadım. Daha öncesinde NVIDIA da kullandım çokça kez. AMD Radeon Software bana NVIDIA Denetim Masası'ndan çok daha kullanışlı geliyor. AMD kart kullanmaktan keyif aldığımı söyleyebilirim. Bazı durumlarda biraz zahmet gerektirebilir elbette. Önyargılarınızı kırıp AMD kart almanızı öneririm.

Yeterli olur.

Arkadaş galiba Saphhire RX 6900 XT toxic limited Edition 360mm kullanmamış o yüzden ısınamamış, belki de NVIDIA da çoğu kartları 80-90 derecelere çıktığı için ısınmıştır ben bu kartla 58 derecenin üstüne çıkmadım çoğu oyun için geçerli 2K Ultra ayarlarda. bendeki Limited bunun Extrem olanı başka bir dünya.

Arkadaş galiba saphhire RX 6900 XT toxic limited Edition 360mm kullanmamış o yüzden ısınamamış, belki de NVIDIA da çoğu kartları 80-90 derecelere çıktığı için ısınmıştır ben bu kartla 58 derecenin üstüne çıkmadım çoğu oyun için geçerli 2K Ultra ayarlarda. Bendeki limited bunun extrem olanı başka bir dünya.

Ben 2 firmanın da kartlarını uzun süre kullandım. Benim yorumlarım oyunculuk ve gündelik kullanım üzerine. Tabii ki de render ve grafik tasarım gibi işler için NVIDIA kesin tercihdir ama. Oyun veya gündelik kullanım için AMD kartlara şans verilmesi taraftarıyım.

Ben 2 firmanın da kartlarını uzun süre kullandım. Benim yorumlarım oyunculuk ve gündelik kullanım üzerine. Tabii ki de render ve grafik tasarım gibi işler için NVIDIA kesin tercihdir ama. Oyun veya gündelik kullanım için AMD kartlara şans verilmesi taraftarıyım.

Aynen çok doğru bende 2 firmanın kartını kullandım dediğiniz şekilde NVIDIA biraz CUDA çekirdekleri sayesinde render ve günlük kullanım işlerinde başarılı ama oyun için AMD tercihimdir.

Arkadaş galiba Saphhire RX 6900 XT toxic limited Edition 360mm kullanmamış o yüzden ısınamamış, belki de NVIDIA da çoğu kartları 80-90 derecelere çıktığı için ısınmıştır ben bu kartla 58 derecenin üstüne çıkmadım çoğu oyun için geçerli 2K Ultra ayarlarda. bendeki Limited bunun Extrem olanı başka bir dünya.
Yaş 12-13 falan galiba. Sadece ısınamadığımı söyledim, karta kötü falan demedim hatta fiyatı da iyi dedim dikkat edersen. Hangi NVIDIA kart 80 dereceye çıkıyor orası da ayrı bir konu elbette. Fanboyluğun lüzumu yok, düzgünce yazıyorsan yazarsın, yazmıyorsan boş mesaj yazma.

Geri
Yukarı