Çözüldü Sapphire AMD RX 6700 R5 5600 sistemde Smart Access Memory kullanılabilir değil hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emirko

Centipat
Daha fazla  
Merhaba BIOS üzerinden ayarları açmama rağmen AMD Software'de Smart Access Memory kullanılabilir değil yazıyor. Nasıl aktif edebilirim?

Ekran kartım RX 6700.
İşlemcim R5 5600.
Anakartım Gigabyte B550M DS3H rev 1.5
İşletim sistemim: Windows 10.

Çözüm
BIOS Update yapmayı deneyebilirsiniz.

BIOS Update 2 gün önce yaptım ve BIOS üzerinden aktiflerştirdim ancak kullanılabilir değil yazıyor.

Çok klişe bir soru olacak ama BIOS güncel mi?
Evet 2 gün önce güncelledim ve özelliği aktif ettim ancak kullanılabilir değil yazıyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba evet videoyu gördüm ancak dediğim gibi BIOS'um güncel ve aktif donanımlarım da özelliği destekliyor. BIOS üzerinden özelliği açmama rağmen AMD Software'de "kullanılabilir değil" yazıyor.

Sorun çözüldü özelliği kapatım tekrar açtım. Yardım için teşekkürler konu kapatılabilir.
Merhaba BIOS üzerinden ayarları açmama rağmen AMD Software'de Smart Access Memory kullanılabilir değil yazıyor. Nasıl aktif edebilirim?

Ekran kartım RX 6700.
İşlemcim R5 5600.
Anakartım Gigabyte B550M DS3H rev 1.5
İşletim sistemim: Windows 10.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

BIOS Update yapmayı deneyebilirsiniz.

BIOS Update 2 gün önce yaptım ve BIOS üzerinden aktiflerştirdim ancak kullanılabilir değil yazıyor.

Çok klişe bir soru olacak ama BIOS güncel mi?
Evet 2 gün önce güncelledim ve özelliği aktif ettim ancak kullanılabilir değil yazıyor

Merhaba evet videoyu gördüm ancak dediğim gibi BIOS'um güncel ve aktif donanımlarım da özelliği destekliyor. BIOS üzerinden özelliği açmama rağmen AMD Software'de "kullanılabilir değil" yazıyor.

Sorun çözüldü özelliği kapatım tekrar açtım. Yardım için teşekkürler konu kapatılabilir.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı