Sapphire hd 5970 yerine yeni ekran kartı

albaywolf

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemimdeki ekran kartı konusunda kararsızım. Sistemim şöyle:

• İntel i7 2700k
  • Asus P8Z68
  • 2x4 gb ddr3 ripjawsx
  • Sapphire hd 5970 O.c edition
  • Haf 942 kasa
  • Tagan 700 W psu

Benim ekran kartı test sonuçlarında 7950'yi bariz ezmiş 7970'e yaklaşmış. Performansı da iyi yani şikayetçi değilim ama eski seri olması ve biraz gürültülü çalışması beni huylandırıyor. Sizce daha da eskimeden elden çıkartıp üstüne para ekleyip yeni seri bişey mi alsam yoksa nerde trak orda bırak hesabı kullanmaya devam mı etsem? Ya da komple sistemi satıp haswell mi yapsam ne tavsiye edersiniz?

Not: Tekliflere açığım :cool:

Arkadaşlar sistemimdeki ekran kartı konusunda kararsızım. Sistemim şöyle:

İntel i7 2700k
Asus P8Z68
2x4 gb ddr3 ripjawsx
Sapphire hd 5970 O.c edition
Haf 942 kasa
Tagan 700 W psu

Benim ekran kartı test sonuçlarında 7950'yi bariz ezmiş 7970'e yaklaşmış. Performansı da iyi yani şikayetçi değilim ama eski seri olması ve biraz gürültülü çalışması beni huylandırıyor. Sizce daha da eskimeden elden çıkartıp üstüne para ekleyip yeni seri bişey mi alsam yoksa nerde trak orda bırak hesabı kullanmaya devam mı etsem? Ya da komple sistemi satıp haswell mi yapsam ne tavsiye edersiniz?

Not: Tekliflere açığım :cool:
Bu sistem zaten olabilcek kadar iyi. Bence yeni yatırım yapmayın(Maddi durumunuz süper değilse). Eğer kartın çok ses çıkarması sinir ediyor felan derseniz, pekte iyi fiyata satabilceğinizi sanmıyorum. Zira artık alıcısı olucağınıda sanmıyorum. GTX 770 iyi gider bu sisteme.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı