Sapphire HD 6790 nasıl?

Joknow

Decapat
Bir sebepten dolayı geçici olarak HD 6790 kullanmak zorundayım. Sizce bu kart nasıldır? GTA 5, Fortnite gibi oyunları oynayabilir miyim?

Sistem Özelliklerim:
  • Intel Pentium G4400 3.30 GHz
  • MSI B250M Gaming Pro Anakart
  • Sapphire HD6790 1GB Ekran Kartı
  • 8 GB DDR4 RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet o oyunları medium low ayarlarda açabilecek bir kart.

Sapphire hem ucuz hemde performanslı kartlar üretiyor GTA 5 oynatırda hangi ayarlarda bilemem fortnite'ı bence unut.

Öncelikle cevaplarınız için teşekkürler Fortnite'a girdim ve Low 1080p ayarlarda 50-60 arası gidip geliyor

Öncelikle cevaplarınız için teşekkürler Fortnite'a girdim ve Low 1080p ayarlarda 50-60 arası gidip geliyor
Tahminimden iyi çıktı bende gt 1030 ve intel pentium vardı full hd low ayarda 60-70 alıyordum.

Peki Sisteme şuan ekran kartından başka bişey almam gereklimi ?
Ne olarak gerekirmi sisteminiz işlemcisiyle ekran kartıyla eşit bence fiyatına göre güzel performans veriyor ram'leriniz gayet güzel bir i3'e paranız yeter ise i3 7100 sisteme güzel gidecektir.

aga bende var amd nin 6790 ben kullanıyorum ekran kartı neredeyse birçoğu oyunu kaldırıyor gta 5 orta ayarda 60 fps alıyorum ben mesele pubg lite orta ayar 75 fps alıyorum zaten yakın zamanda satmayı düsünüyorum ama gayet güzel bir kart bence sadece biraz fazla ısınıyor

Ne olarak gerekirmi sisteminiz işlemcisiyle ekran kartıyla eşit bence fiyatına göre güzel performans veriyor ram'leriniz gayet güzel bir i3'e paranız yeter ise i3 7100 sisteme güzel gidecektir.
i3-7100 alınmaz G4400 ile aralarında %20 fark var, Alınacaksa i5 işlemci alınmalıdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…