SAPPHIRE HD7850 Ekran kartı nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
http://www.hwcompare.com/14299/radeon-hd-7790-vs-radeon-hd-7850/
Almayı düşündüğünüz iki kartta düşük enerji tüketimine sahip. Fakat 7850 almanızı tavsiye ederim. Güç kaynağı yeterli olacaktır. Zaten sisteminiz takacağınız harici fanlarla birlikte yükte taş çatlasa 350 watt olur. Yani güç kaynağı hayli hayli yeterli olacaktır.
7850 de karar kıldım hocam alıcam. Vatandan alıcam fakat + kargo ücreti gibi ekstra masraflarıda çıkıyormu eğer öyleyse İzmir bornova şubesine gidip elden alıcam .

7850 de karar kıldım hocam alıcam. Vatandan alıcam fakat + kargo ücreti gibi ekstra masraflarıda çıkıyormu eğer öyleyse İzmir bornova şubesine gidip elden alıcam .

Evet internetten alırsanız kargo ücreti ödersiniz. En iyisi mağazadan görerek almaktır.

Evet çünkü sözleşmede şöyle bir madde de mevcut. Ürünün taşınma sırasında meydana gelebilecek hiç bir sorunu kabul etmediklerine dair bir madde var.

Arkadaşlar son bir sorum olucak ürünü yarın gidip alıcam bayiden fakat aklıma bir soru takıldı benim sistem özelliklerime göre hd 7850 %100 varan bir performans sergiliyebilirmi yoksa %70 lerde kalırmı ?

Sorumu cevaplıyan herkese çok teşekkür ederim. Gerçekten çok net bilgiler verdiniz.Ve oldukça yeni bilgiler edindim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı