Sapphire HD7850 Siyah Ekran Sorunu

Daha fazla  
Ekran kartım Sapphire HD7850 11200-07 2GB GDDR5 256Bit
Anakartım Foxconn G41MXE
Bellek 4+2GB 1333Mhz DDR3
İşlemci Xeon X5460 3.20GHz 4 çekirdekli
İşletim sistemi Windows 7 64Bit

Sistem özelliklerim bunlar 30/9/2011 ama kendi sitesinde en fazla 11/7/2011 vardı.

Siteden ekran kartının en güncel driverini indirdim kurdum yeniden başlattım siyah ekran verdi. 3 gündür yapamadım sorun sizce ne olabilir BIOS işe yarar mı? Ve ekran kartının 2 adet fanı var sol fan dönmüyor bu da sorun oluşturur mu nasıl tamir ederim?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Mustafa Ali Gök Hocam hayırlı günler konuyu hortlatıcam biraz sanırım ama aynı durum bende de var .
Powercolor hd7850 + pcs 2gb kullanıyorum . şuanda ne yaptıysam yeni ve bir önceki driver ı yüklesem de yükleme ekranında programı tanımak için kapanıp açılıyor ya . O an siyah ekran oluyo kalıyo pc çalışır vaziyette ama herhangi bir şey yapamıyorum . Res. Atmak zorunda kalıyorum . Res atınca normal ama driver yüklü değil . Driver ı tekrar yüklemek istediğimde ise hata veriyor . Çözüm varmıdır başka ? Eve geçince gene uğraşıcam bakalım

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı