Sapphire markası nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
4
Bir konuda görmüştüm neden Sapphire önermiyorsunuz? Benim tercihim daima Asus, Msi ve Gigabyte ama Sapphire marka ekran kartı önermemenizi merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sapphire HD7850 serisinde bir üretim sorunu olmuştu. Bu sebeple olabilir ki firma bozuk ürünleri topladığını belirtti. Yani tavsiye edilebilir bir sorun yok lakin daha üst marka olan MSI ve ASUS'u biraz daha katıp almak mantıklı olduğundan böyle bir şey yapıyorlar.

Şuan Sapphire önerilmesinde bir sakınca yok. Gayet kaliteli bir firma Sapphire. Sadece 7800 serisinin ilk üretimlerinde sıkıntı yaşandı.
Asus Direct CU II soğutmasına sahip olduğu için, MSI ise Twin Frozr soğutmasına sahip olduğu için önerilir genelde.

Şuan Sapphire önerilmesinde bir sakınca yok. Gayet kaliteli bir firma Sapphire. Sadece 7800 serisinin ilk üretimlerinde sıkıntı yaşandı.
Asus Direct CU II soğutmasına sahip olduğu için, MSI ise Twin Frozr soğutmasına sahip olduğu için önerilir genelde.

Hocam konuyu hortlatmak gibi olacak affınıza sığınıyorum ama sapphire r9 380 4g nitro almayı düşünüyorum. Bütçem şu an buna yetiyor. Tavsiye eder misiniz?

Hocam konuyu hortlatmak gibi olacak affınıza sığınıyorum ama sapphire r9 380 4g nitro almayı düşünüyorum. Bütçem şu an buna yetiyor. Tavsiye eder misiniz?

Dostum keşke yeni konu açıp arkadaşı etiketleseydin 2 yıllık konu hortlatılır mı yahu ?

Dostum keşke yeni konu açıp arkadaşı etiketleseydin 2 yıllık konu hortlatılır mı yahu ?
Aynı şeyi soracaktım dostum. Başlığa buna benzer birşey yazdım baktım bu çıkınca buraya sorayım dedim niye bu kadar takıldınız anlamıyorum.

Bu konu açıldığında rahmetli dedemle babannem yaşıyordu, hocam nasıl bir azimle arayıp buldunuz konuyu :D
La havle. Sevgili kardeşim aynı soruyu soracaktım baktım açılmış konu var ona yazdım. Soruma cevap vermeyeceksen laf kalabalığı yapma. Sırf yeni konu açmadım diye yardımcı olunmuyorsa güzel kafalarmış.

Pekala cevap vereyim. :D Sapphire, Zotac gibi markaların ürettiği kartların bileşen ve soğutma kalitesi Asus, MSI gibi markalara göre daha düşük oluyor. Arızalanan ürünler de genelde bu markaların ürettiği ürünler olduğu için pek tavsiye edilmiyor.

Pekala cevap vereyim. :D Sapphire, Zotac gibi markaların ürettiği kartların bileşen ve soğutma kalitesi Asus, MSI gibi markalara göre daha düşük oluyor. Arızalanan ürünler de genelde bu markaların ürettiği ürünler olduğu için pek tavsiye edilmiyor.
Eyvallah.

R9 280 Sapphire marka kullanıyorum gayet memnunum almanda sakınca yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı