Sapphire Nitro+ AMD Radeon RX 7700 XT alınır mı?

ekale

Femtopat
Daha fazla  
Kullanmakta olduğum 1660 Super kartımı yükseltmek istiyorum. Sizce bu fiyatlar bandında almam mantıklı olur mu?
İşlemci: Ryzen 5 5600X.
Anakart: Gigabyte B550 Gaming X v2.

Alınır. Nitro serisi iyidir. Pulse serisi biraz daha sıcak çalışan kartlar ama Sapphire pişman etmez.

2-3 bin daha fazla verin 4070 alın geçin, son 2 senede 3 farklı AMD ekran kartı kullanmış biri olarak söylüyorum. AMD konsollara destek verebilmek için biz ekran kartı kullanıcılarını denek olarak kullanıyor. Rakiplerine nazaran kart kullanıcılarına hiçbir şey vaat etmiyorlar.

2-3 bin daha fazla verin 4070 alın geçin, son 2 senede 3 farklı AMD ekran kartı kullanmış biri olarak söylüyorum. AMD konsollara destek verebilmek için biz ekran kartı kullanıcılarını denek olarak kullanıyor. Rakiplerine nazaran kart kullanıcılarına hiçbir şey vaat etmiyorlar.
En ucuz 4070 fiyatı 23.000, 6bin lira gibi bir fiyat farkı var. Amacım sadece oyun oynarken ki alacağım fps ve biraz da uzun da vadede kullanmak. Minimum 3-4 sene gibi

En ucuz 4070 fiyatı 23.000, 6bin lira gibi bir fiyat farkı var. Amacım sadece oyun oynarken ki alacağım FPS ve biraz da uzun da vadede kullanmak. Minimum 3-4 sene gibi.

4 sene sonra NVIDIA'nın DLSS ve Frame Generation teknolojisi sayesinde 4070'ler hala iş yapabilecek. En kötü AMD NVIDIA yalan söylüyor diye size FSR 4.0 verir LoL. AMD FSR 3.0'ı sözde 7000 serisi için geliştirmişti ama bakın 2 yıl oldu hala elle tutulur bir şey yok.

Ayrıca güç tüketimi açısından 4070 daha iyi, yapabiliyorsanız ikinci el 4070 Ti bakın. 15-20 bin ₺ temiz bir kart bulursunuz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı