Sapphire Nitro+ RX 470 4 GB Mining Edition alınır mı?

Bütçe
1800
Cevabın için teşekkür ederim. İşlemcimi 1200 TL'ye satabilirsem 800 TL eklemem gerekecek, peki 800 TL'ye değecek mi?

Hocam değip değmeyeceğini sen belirleyecektir yani sonuçta para ve kullanıcı sen olacaksın, eğer acelem var benim PC kullanmam lazım diyorsan değer ama beklerim bu fiyat ne dersen 7-8 ah minimum beklemen lazım.
En olurlu kart yine bu:
Gtx 1050 ti gamüng x - MSI Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 892150281 (Bu piyasada GET'siz veya elden harici sakın kart alma, alıcağına kartı testlere sokarak onay ver sonra pişman olma)

Hocam bugün RX470 Nitro mining Edition sattım. 3 senedir kahrımı çekti. Yeri geldi yandık yeri geldi driverimiz sorun yarattı. Ama bugün ayrılma vakti geldiğini anladık. İşin şakası bir yana hiçbir oyunda üzmedi beni OC BIOS atmıştım. Sıcaklık sorunu vardı. Ama RX4570 Armor performansındaydı. Oyun için alacaksan MSI modellere bak derim yoksa 85 derecelere çıktıkça bir odayı havalandırman lazım olabilir.

Hocam haklısınız tabii ki de ama belki de sizin kart yorulmamış olduğu için size sorun yaratmadı bu arkadaş 2. El alacak (Nekadar 2. Tartışılır) ve böyle bir piyasada bence bu riske girmeye hiç değmez ama kendisi bilir tabii ki de.

Hocam değip değmeyeceğini sen belirleyecektir yani sonuçta para ve kullanıcı sen olacaksın, eğer acelem var benim PC kullanmam lazım diyorsan değer ama beklerim bu fiyat ne dersen 7-8 ah minimum beklemen lazım.
En olurlu kart yine bu:
Gtx 1050 ti gamüng x - MSI Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 892150281 (Bu piyasada GET'siz veya elden harici sakın kart alma, alıcağına kartı testlere sokarak onay ver sonra pişman olma)

Hocam haklısınız tabii ki de ama belki de sizin kart yorulmamış olduğu için size sorun yaratmadı bu arkadaş 2. El alacak (Nekadar 2. Tartışılır) ve böyle bir piyasada bence bu riske girmeye hiç değmez ama kendisi bilir tabii ki de.
Dediğinizde haklısınız hocam. Şuan herkes ne satabilirsem kar dediği için sorun teşkil ediyo.

Yeni konular

Geri
Yukarı