RX 470 mining Edition oyun için alınır mı?

UruxUs

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Sapphire RX 470 4 GB mining Edition alınır mı? Mining yapılmadığını varsayıyorum siz de öyle varsayın. Oyun için kullanacağım. Monitörüm VGA, aktif dönüştürücü alacağım. Mofsetler eksik deniyor internette. Acaba öyle mi ve sıkıntı oluşturur mu? İşlemcim 3000G. Bu kart için yeterli değil, değiştireceğim ileride. Bunu söylememin sebebi başlarda kartı tam potansiyel kullanamayacağım için hatalarla karşılaşmayabileceğim. Yani alıp hemen test edemeyeceğim.

Bir de kartta WattMan sıkıntısı varmış. Frekans ayarlaması ile çözüldüğünü söylüyor. Zaten bu sorunun en bilinen çözümlerinden.

(Kartın mining Edition olduğu kesin değil, koyduğu temsili resimler tek DVI çıkışlı. Varsayım yapıyorum.)

Mining Edition olması pek sorun değildir yani? Yoksa aynı fiyatlara R9 380 gibi daha güçsüz kartlar var. Onlar daha güvenli ise onlara yönelebilirim.

Bir tanıdığınızdan vb. almıyorsanız o kart elinizde patlar. Fiyatı her ne kadar ikinci el de olsa piyasasına göre çok ucuz. Modeli mining Edition olması bir sorun yaratmaz.
Kart alırken aklında bulunsun, kartların arkasında güvenlik etiketi olur eğer o tornavida ile delindiyse kartın içi açılmış demektir.

Bir tanıdığınızdan vb. almıyorsanız o kart elinizde patlar. Fiyatı her ne kadar ikinci el de olsa piyasasına göre çok ucuz. Modeli mining Edition olması bir sorun yaratmaz.
Kart alırken aklında bulunsun, kartların arkasında güvenlik etiketi olur eğer o tornavida ile delindiyse kartın içi açılmış demektir.

Tamamdır dikkat edeceğim.

IMG-20220712-WA0004.jpgIMG-20220712-WA0003.jpgIMG-20220712-WA0005.jpg

Kart böyle. Etiketi göremedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı