Sapphire Nitro+ RX 570 4GB Alınır mı?

EmirMFurat21

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Sistemim:
  • -I7 2600 CPU 3.4 GHz
  • -MSI H61M E33 Anakart (Anakartım PCI Express 2.0, Ekran kartı 3.0 sıkıntı çıkar mı ?)
  • - 4Gb DDR3 1333MHz RAM( 4 daha alıp 8 yapacağım)
  • -GT 420 2GB
  • -1TB 7200RPM HDD
  • -250 Watt Güç Kaynağı
Hepsiburada sitesi Sapphire Nitro+ RX 570 4GB modeli için şuan indirim yapmış. İşlemcinin RX 580 4GB'ı beslemede sıkıntı çıkaracağını duyduğumdan RX 570'e yöneldim. Bu yaz içinde kasa ve PSU'da alıp sisteme dahil etmeyi düşünüyorum. Normal de İtopya'dan alacaktım fakat arada 250₺ gibi bir fark olunca aklıma takıldı.
Sizce indirimi kaçırmadan almalı mıyım yoksa yazın daha büyük bir indirim veya doların düşmesi gibi durumlar olur mu? Bu arada kasa ve PSU önerilerine de açığım (Max 700₺). İyi Sosyaller :)

Son düzenleme:
Kaçırma al. Güzel fiyat. Sapphire Pulse'lar bu fiyata satılıyor zaten ki sen Nitro+ alacaksın. Güzel kart.
(Anakartım PCI Express 2.0, Ekran kartı 3.0 sıkıntı çıkar mı ?)

%3-%4 performans kaybından fazla kayıp olmaz. Çalışır sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Az önceki konuda önermiştim tekrar öneriyorum. Bu arada i7 2600, RX 580 için sıkıntı çıkaracak bir işlemci değil Hyper Threading teknolojisi sayesiyle halen ayakta bir işlemci. BF1 tarzı MP oyunlarda işlemci sınıra dayanabilir sıkıntı yaratcağını düşünmüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Zalman S2
Corsair VS550 (2018) Alternatif olarak TT Litepower'a bakabilirsin. Sisteminde SSD olmadığını belirtmişsin arta kalan bütçe ile SSD bakabilirsin çok güzel bir tercih olur.
Sapphire Nitro+ modeline o fiyata gayet güzel model 6+2 fazlı, aliminyum arka plaka 8+6 pin stabil bir OC performansı ve Sapphire logosunda RGB detayı da var. En iyi RX 570 modeli diyebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı