Sapphire Nitro+ RX 6600 XT alınır mı?

egeoz316

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Ankara

Bu ekran kartını almayı düşünüyorum. Peki soğutma olarak bu model nasıldır? Ayrıca Sapphire alınmaz tarzı yorumlar görüyorum, farklı model almak daha mı mantıklı olur? Son olarak 6000 serisinde her ne kadar WattMan vakaları çok azalmış olsa da WattMan çıkma olasılığı var mıdır?

Kullanacağım sistem:
  • AMD Ryzen 5 1600 AF (Ryzen 5 5600'e yükseltilecek)
  • MSI B450 Tomahawk Max
  • Corsair Vengeance LPX 2x8 3000 MHz 16 GB RAM
  • Corsair CX 750F RGB 750W PSU
  • Corsair 4000D Airflow kasa

Nitro+, kalite olarak zirveye oynayan bir model. Alınır.
Son olarak 6000 serisinde her ne kadar WattMan vakaları çok azalmış olsa da WattMan çıkma olasılığı var mıdır?
Sistem yamuksa illa olabilir. WattMan hatası sadece karta bağlı değil. Uzun uzun açıklamak yerine şu konuyu bırakmam yeterli.
Ayrıca Sapphire alınmaz tarzı yorumlar görüyorum, farklı model almak daha mı mantıklı olur?
Eskiden çok hata yaptı. Şuan AMD üreticileri arasında zirveye oynuyor. Kartları epey kalitelidir.

Alınır. Nitro+ Sapphire markasının bildiğim kadarıyla tepe serisi oluyor. Bu kartın fiyatını da Amazon 7830'a çekti resmen. İndirim adı altında değil, normal fiyat olarak gösteriyorlar. Güzel oldu.

Sapphire çok eski bir AMD kart üreticisidir en iyi marka mı bence hayır ama iyi markalar arasındadır. Toxic, Nitro ve Pulse olarak da üç adet soğutma sistemi bulunur en iyisi Toxic dir ama sadece RX 6900XT ve 6950XT de kullanılıyor bu soğutma. Yani sizin baktığınız model Sapphire'ın en iyi soğutmasıdır bir Red Devil değil tabii ki onun fiyatları biraz yüksek ama bana kalırsa 7800 Lira bandında F/P ürünüdür.

Geri
Yukarı