Sapphire Nitro+ RX 6600 XT vs Zotac RTX3060 12 GB

enisemre

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam, güncel olarak ekran kartı fiyatları sürekli dalgalanıyor. İndirimlerden bu 2 ekran kartından birini alacağım fakat kararsız kaldım. Sistemim imzadaki sistem. RX 6600 XT şu an güncel olarak 7200tl. Kas gücünden ve monitörümün FreeSync Premium özelliğinden dolayı daha cazip geliyor. Fakat 3060 da hiç fena değil. Şu an Zotac markalı modelini 8100TL bandından alabiliyorum. Sistemi sürekli kullanmayacağım boş vakitlerde mining yaptırmayı da düşünüyorum. Hangisini tercih ederdiniz?

RX 6600 XT kullanan birisi olarak 3060 mı öneriyorsunuz :). Ne zamandır kullanıyosunuz? Hiç sorun yaşadınız mı?

11 Ağustos'ta 1 sene olacak oldukça memnunum karttan. Ben ikisini de öneririm güzel kartlar. Saf oyun için isteseydin 6600 XT al derdim ucuz olduğundan fakat mining de istediğin için RTX 3060 daha ağır basıyor.

LHR limiti kaldırıldığından beri RTX 3000'ler güzel kazıyor, RX 6000 serisinin mining getirisi düşük.

Colorful iGame markasını ilk defa duyuyorum alırsam bir sorun yaşamam değil mi?

Colorful güzel markadır, iGame modelin ismi oluyor. Bir karta bak şunun kötü olma ihtimali var mı? O soğutma bloğu iki tane Zotac eder neredeyse.

11 Ağustos'ta 1 sene olacak oldukça memnunum karttan. Ben ikisini de öneririm güzel kartlar. Saf oyun için isteseydin 6600 XT al derdim ucuz olduğundan fakat mining de istediğin için RTX 3060 daha ağır basıyor.

LHR limiti kaldırıldığından beri RTX 3000'ler güzel kazıyor, RX 6000 serisinin mining getirisi düşük.

Colorful güzel markadır, iGame modelin ismi oluyor. Bir karta bak şunun kötü olma ihtimali var mı? O soğutma bloğu iki tane Zotac eder neredeyse.

Anladım dostum. Yorumların ve fikirlerin için teşekkür ederim taksitli alabiliyorsam Amazon'daki modeli alacağım sanırım.

Amazon ürünü taksitli almama izin vermiyor 🥲 kredi kartıyla alacağım için taksit olması önemli benim için. Şu linkteki modele ne dersiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı