Satılık Sapphire Nitro+ RX 6700XT

• Konuyu başlatan ESY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 538
Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet
O sadece bir örnek. Yani senin kartı alıp içine hurda bir kart koyup geri de gönderebilir.
Vidalar üzerinde garanti bandı var ve yollamadan videoya alıyorum. Herşeyi düşündüm umarım bi sorun olmaz.
Bunlar yine adli süreçleri doğuracak işte. Bu tür konularda da Sahibinden yardımda bulunmuyor. Siz sorumlusunuz. O yüzden ekran kartında elden satış, anlık test ile elden satış en iyi yöntemdir.
Evet ama elden ile 3 ay bekleyeceksem bu yöntemle 2 hafta bekliyorum. Daha önce üç ekran kartı ve bir tane anakart sattım sorun yaşamadım umarım yaşamam da.

Vidalar üzerinde garanti bandı var ve yollamadan videoya alıyorum. Herşeyi düşündüm umarım bi sorun olmaz.

Evet ama elden ile 3 ay bekleyeceksem bu yöntemle 2 hafta bekliyorum. Daha önce üç ekran kartı ve bir tane anakart sattım sorun yaşamadım umarım yaşamam da.
Ben geçen hafta Anakart sattım, işlemci pini kırık bir şekile iade etti alıcı. Gel de uğraş şimdi... Bence bulaşmayın hocam sizin takdiriniz.

Ben geçen hafta Anakart sattım, işlemci pini kırık bir şekile iade etti alıcı. Gel de uğraş şimdi... Bence bulaşmayın hocam sizin takdiriniz.
Evet, demek istediğim o zaten. Bilmeyen kullanıcının bozabileceği şeyleri satmak sıkıntı oluyor bence. Dolandırıcı kısmına diyecek birşeyim yok tabii.

Yani onu bende düşündüm ama neden biri gelip benim sattığım ürünü alıp bozmakta uğraşsın gibi düşündüm açıkçası.

Adam alır kendi ekran kartının fanı bozuktur. Senin fanını söker kendininkine takat geri yollayabilir. Birinin başına gelmişti forumda. Kasa satmıştı. Alıcı kasanın camını alıp iade etmişti.

Adam alır kendi ekran kartının fanı bozuktur. Senin fanını söker kendininkine takat geri yollayabilir. Birinin başına gelmişti forumda. Kasa satmıştı. Alıcı kasanın camını alıp iade etmişti.
O kadar da kötüsü denk geliyorsa yani bilemiyorum.

İnsanlardan her şey beklenir, üç beş ucuz olsun elden olsun.

Geri
Yukarı