Sapphire Nitro+ RX580 vs Sapphire Pulse RX580

CJ Dikkat

Hectopat
Sapphire Nitro+ RX 580 alacağım ama aklıma takıldı; Sapphire Nitro+ ile Sapphire Pulse arasında ne fark var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arada performans farkı var doğru ama bu fark 144Hz 1080p veya 1440p monitörde ortaya çıkar. Eğer birkaç sene boyunca 60Hz 1080p monitör ile kullanacaksanız fazla performans pek de işe yaramaz. Yine de RX580 i sıfır alacaksanız 1660s almanız daha iyi olur ama çok harcama yapmayım 2.el bir kart alayım derseniz yaklaşık 1000 lira kazanırsınız. Tabi sorumluluk size ait ikinci el her zaman risk.
Ben biraz daha para biriktirip full sistem toplamayı düşünüyorum monitör olarak viewsonic XG2405 144hz monitör alacağım acaba gtx 1660 Super monitöre yeter mi sizce?

Ben biraz daha para biriktirip full sistem toplamayı düşünüyorum monitör olarak viewsonic XG2405 144hz monitör alacağım acaba gtx 1660 Super monitöre yeter mi sizce?
Rekabetçi oyunlarda hayliyle yeter. AAA oyunlarda ise bazı ayarlar performansı çok etkiliyor ama görselliği asla etkilemiyor veya çok az etkiliyor her şey en sonda olacak gibi bir takıntı olmadığı sürece bir çok kart şuan ki performansından daha iyi bir halde kullanılabilir. Bununla ilgili şu iki videoya bakmanızı öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Rekabetçi oyunlarda hayliyle yeter. AAA oyunlarda ise bazı ayarlar performansı çok etkiliyor ama görselliği asla etkilemiyor veya çok az etkiliyor her şey en sonda olacak gibi bir takıntı olmadığı sürece bir çok kart şuan ki performansından daha iyi bir halde kullanılabilir. Bununla ilgili şu iki videoya bakmanızı öneririm.
Ben kalite değil fps takıntılısıyım yani kalite beni etkilemez 144hz monitör alacağım için 144 fps den daha fazla alayım yeter ama yani bi 300 fps den fazla alsam hiç fena olmaz ryzen 5 2600 ile gtx 1660 Super kaç fps alırım ki sizce

Ben kalite değil fps takıntılısıyım yani kalite beni etkilemez 144hz monitör alacağım için 144 fps den daha fazla alayım yeter ama yani bi 300 fps den fazla alsam hiç fena olmaz ryzen 5 2600 ile gtx 1660 Super kaç fps alırım ki sizce
ryzen 5 2600 gtx 1660 Super - YouTube
İyi bir FPS alacağını düşünüyorum özellike rekabetçi oyunlarda. Diğer oyunlar için de illa 144 FPS almak istersen ayar kısarsın. Güzel bir sistem olur.

ryzen 5 2600 gtx 1660 Super - YouTube
İyi bir FPS alacağını düşünüyorum özellike rekabetçi oyunlarda. Diğer oyunlar için de illa 144 FPS almak istersen ayar kısarsın. Güzel bir sistem olur.
Benim için önemli olan csgo öbürlerine belki

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı