Elektronik Sapphire Nitro+ S360-A 360mm Sıvı Soğutucu - 2.060 TL

Ürün AM5'lerle uyumlu değil mi hocam.
Bütün AM4 soğutucular uyumlu olduğu söyleniyor fakat atlanan bir nokta var. Bazı AM4 soğutucuların bağlantı ayakları farklı ve AM5 sökette işlemciye tam temas etmediğini söyleyen inceleme kanalları var. Bu ürün için konuşmak gerekirse bağlantı ayağı anakartın kendi arka plakasına vidalandığı için %100 uyum sağlamakta.

Bütün AM4 soğutucular uyumlu olduğu söyleniyor fakat atlanan bir nokta var. Bazı AM4 soğutucuların bağlantı ayakları farklı ve AM5 sökette işlemciye tam temas etmediğini söyleyen inceleme kanalları var. Bu ürün için konuşmak gerekirse bağlantı ayağı anakartın kendi arka plakasına vidalandığı için %100 uyum sağlamakta.

Sağ olun hocam. Bu arada ürün bugün elime ulaştı ve herhangi bir sorun göremedim.

Sağ olun hocam. Bu arada ürün bugün elime ulaştı ve herhangi bir sorun göremedim.
Benim ürün hakkında güncelleme vereyim o halde. Son durum kullanılmış ürün gelmişti ve müşteri hizmetleri ile görüşmemde ürünü tekrar göndermemi ve inceleyeceklerini belirttiler. Bende ürünü ilk teslim alıp kargoyu açarken kayda aldığım videoyu DVD'ye yazdırıp paket içerisine büyük yazılar ile yazarak ekledim ve gönderdim. Bakalım ne gibi bir yok izlenecek.

Arkadaşlar selam. Sıvı soğutucunun değerlerine nasıl ve nereden bakabilirim herhangi bir uygulama var mı? Fan dönüş hızı vs.

Arkadaşlar selam. Sıvı soğutucunun değerlerine nasıl ve nereden bakabilirim herhangi bir uygulama var mı? Fan dönüş hızı vs.
Ürün açıklamasında ve ya kendi sitesinde yazar, değerler için Youtube'de inceleme videolarına bakabilirsiniz.

Ürün açıklamasında veya kendi sitesinde yazar, değerler için YouTube'da inceleme videolarına bakabilirsiniz.

İnceleme videolarını önceki günler de izledim ancak soğutucunun değerlerinden anlamıyorum. Aşağıya görsel atacağım pc boşta değerler normal mi?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (22).png
    Ekran Görüntüsü (22).png
    810 KB · Görüntüleme: 39
  • Ekran Görüntüsü (23).png
    Ekran Görüntüsü (23).png
    431,8 KB · Görüntüleme: 42
İnceleme videolarını önceki günler de izledim ancak soğutucunun değerlerinden anlamıyorum. Aşağıya görsel atacağım pc boşta değerler normal mi?
Boşta bu değerler iyi.

Geri
Yukarı