Sapphire Pulse 5600XT vs MSI 5600 XT Mech OC

Mazlummkartal

Centipat
Bilgisayar topladım. İki kart arasında kaldım. Sapphire olanın birkaç hızı daha yüksek ama bilmiyorum bu MSI'dan daha iyi olduğu anlamına geliyor mu?

Sapphire 2350 TL iken MSI 2500 TL.
MSI marka +40$ Steam hesabına ödül yüklemesi yapıyor onu da düşersek MSI 2230TL'ye mal oluyor sizin öneriniz nedir?
bilgili arkadaşların önerisine ihtiyacım var

Son düzenleme:
Ben Sapphire olanı tavsiye ediyorum. AMD kartlarda en başarılı bulduğum markalardan.

Önermeyen insanlar genelde kullanmamış oluyor markayı. Kullananlarda bir sorun yaşayan çok rastlamadım.

Aynı şekilde hocam bir arkadaşa tavsiye verdim, aldı bende alacağım bu cuma. Hatta kendisi 1 aydır kullanıyor 2060 kartı arıza verince geçiş yaptı. Gayet memnun hatta hayır duası dahi etti. Sapphire düşük modellerde sıkıntı çıkarsa da yüksek modellerde pek öyle değil internette testi var. Boşta en sessiz ve en iyi soğutmalardan birine sahip bu 5600XT, diğer modellerine nazaran. Hem gayette serin.
Ayrıca AMD siyah ekran sorunu da çözüldü. Yani 2060 vs 5600XT muhabbeti bir nevi kapandı diyebiliriz. Bunun konuyla alakası yok fakat gören olursa diye yazıyorum RTX 2060 RTX için zayıf bir kart Minecraft oyununda dahi 60 FPS veremiyor. BF5 gibi oyunlarda zaten Ultra ayarları unutun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı